Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Leśny Dwór Skaryszew

Słowackiego 84, 26-640 Radom
www.lesnydwor.eu

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Majchrzyk Brand Menager 698 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Leśny Dwór Skaryszew

Dobrze, by nauka nie poszła w las, ale konferencje – i owszem!

Data aktualności: 27-12-2016

 • Dobrze, by nauka nie poszła w las, ale konferencje – i owszem! - Hotel Leśny Dwór Skaryszew

  Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami… Nie popadajmy może w przesadę. Aby znaleźć klimatyczny obiekt o niebanalnych wnętrzach, gdzie będziemy współpracować z doświadczonym zespołem, któremu zależy na satysfakcji klienta i wzorcowym przebiegu konferencji, bankietu bądź szkolenia, nie musimy przemierzać siedmiu lasów. Wystarczy tylko jeden, w sercu którego znajduje się trzygwiazdkowy Leśny Dwór Skaryszew – urokliwe miejsce, które zapadnie w pamięć uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń. A to wszystko nieopodal Radomia.


   

  Najlepszy Hotel regionu radomskiego w plebiscycie „Echa Dnia” (2010), Najlepszy Hotel według czytelników miesięcznika „Hotelarz” (2012), Nagroda Lidera Regionu 2016 „Echa Dnia” w kategorii „Usługi gastronomiczno-hotelarskie”. Wiemy zatem już, że jesteśmy w dobrych rękach, a pobyt w hotelu jeśli będzie obfitował w niespodzianki, to tylko pozytywne. Brzmi nieźle, a będzie jeszcze lepiej. Trasę wiodącą do Leśnego Dworu nie jest trudno opisać. Wystarczy kierować się na Radom, np. drogą krajową nr E9, a już 3 km od miasta natrafimy na Skaryszew, znany skądinąd ze „Wstępów”, czyli jednego z najstarszych targów konnych w Europie, na którego organizację wydał zgodę według legendy sam Władysław Jagiełło.

   

   


   

  Lokalizacja Leśnego Dworu jest niezaprzeczalną zaletą obiektu. Z jednej strony – łatwo do niego dojechać. Hotel oddalony jest niecałe 10 km od radomskiego dworca głównego i tyle samo od Portu Lotniczego Lublin–Świdnik, a do stolicy województwa mazowieckiego, oddalonej o 116 km, dotrzemy w niecałą godzinę. Na zmotoryzowanych gości hotelu i restauracji czeka duży parking na 400 miejsc. Na życzenie gości hotel może również zapewnić transport do i z hotelu. Z drugiej strony, usytuowanie w lesie, w oddaleniu od aglomeracji miejskiej, zapewnia niczym niezakłócony spokój, odpoczynek od zgiełku i pośpiechu, a to dziś cenny atut. Zacznijmy więc naszą wizytę we wnętrzach, w których uważne oko dostrzeże kolory przewodnie Leśnego Dworu: amarant, fiolet i pomarańcz.  

   

   

  Po wiedzę do Leśnego Dworu – szkolenia i konferencje w otoczeniu lasu

   

   

  „Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe”. Te słowa Alberta Einsteina powinny być mottem profesjonalistów w każdej branży. Stale zainteresowani rozwojem osobistym, pragną się kształcić, a przy tym wykorzystują naturalny potencjał – wyobraźnię, która nadaje ich projektom rozmachu i wpływa na życie innych ludzi. Pozyskaniu wiedzy służy m.in. udział w warsztatach, które nie tylko podniosą kwalifikacje pracowników, ale także zintegrują grupę ludzi pracujących razem na co dzień. Konferencje zaś są wyjątkową okazją do podzielenia się ze specjalistami ze swojej branży nabytym doświadczeniem, uzyskania informacji o nowinkach. Pozwalają również na wymianę kontaktów, co może zaowocować wspólnymi projektami w przyszłości. Dlatego organizatorzy szkoleń bądź sympozjów zwracają szczególną uwagę na miejsce, w którym takie imprezy miałyby się odbyć. Ważna jest współpraca z wykwalifikowanym zespołem, dobrze wyposażone sale, a także dobra atmosfera, w której przebiegłyby spotkania. To wszystko znajdziecie w Leśnym Dworze.

   

   

   

   

  Do dyspozycji gości oddane są 3 sale konferencyjne o powierzchni od 100 do 330 mkw. Najmniejsza pomieści 60 uczestników w ustawieniu teatralnym, średnia – 150 osób, natomiast największa – 300 gości. Sale można łączyć, dzięki czemu uzyskujemy ponad 500 mkw. przestrzeni multimedialnej dla około 400 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, znajdziemy w nich nowoczesny sprzęt, m.in.: projektory, ekrany, mikser audio z mikrofonem bezprzewodowym, flipcharty. Obsługa hotelu przygotuje dla uczestników spotkań biznesowych przerwy na kawę oraz obiad, istnieje możliwość zorganizowania w oddzielnej sali stołu szwedzkiego z menu ustalonym z organizatorem wydarzenia.

   

   

  Wyszukany smak pod każdym względem – pokoje oraz restauracja w Leśnym Dworze

   

   

  By być efektywnym w prowadzonych działaniach, trzeba pamiętać o regeneracji sił. W Leśnym Dworze znajduje się 18 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, w tym 2 luksusowe apartamenty. Przykładowo, pokój o podwyższonym standardzie „Special suite” jest przeznaczony dla jednej bądź dwóch osób. W apartamencie o powierzchni 24 mkw. wydzielona została część wypoczynkowa z fotelami oraz oryginalna przeszklona łazienka z prysznicem. Do wyposażenia należy wygodne biurko do pracy, 40-calowy TV. Gość może skorzystać z dostępu do wysokiej jakości łącza internetowego LD Hot-Spot. W cenie pokoju zawarte jest również miejsce na parkingu monitorowanym 24h oraz śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Wystrój powinien zadowolić estetę – zdecydowano się na barwy stonowane, sprzyjające odpoczynkowi oraz proste, eleganckie formy.

   

   

   

   

  Również w kwestii gastronomii oddajemy się w dobre ręce. Restauracja hotelu Leśny Dwór to sprawdzona marka – w branży działają już od dekady. Menu jest interesującą kompilacją smakowitych dań, które zyskały status ulubionych wśród stałych gości, a także nowych pozycji, skomponowanych zawsze ze świeżych składników. Dominuje kuchnia polska, ale znajdziemy także potrawy kuchni międzynarodowej. Restauracja Leśny Dwór będzie też świetnym wyborem, jeśli zdecydujemy się organizować tu obiad, kolację biznesową lub okazjonalne przyjęcie dla pracowników.

   

   

   

   

  Gdy na zewnątrz chłód, miłe chwile można spędzić w przyjemnym hotelowym foyer z kominkiem, a gdy aura już na to pozwoli, właściciele Leśnego Dworu zapraszają do otaczającego obiekt dużego i pięknego ogrodu oraz delektowania się posiłkami na tarasie. Z myślą o komforcie gości planowane są kolejne udogodnienia: już w roku 2017 pojawi się na tyłach hotelu rozległy teren do organizacji dużych imprez plenerowych nawet na 1000 uczestników, a także karczma serwująca dania kuchni regionalnej, a w dalszej perspektywie powiększy się liczba hotelowych pokoi.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: