Jeśli szukasz miejsca na konferencję, szkolenie lub wyjazd integracyjny w górach, a w swoim wyborze nie chcesz otrzeć się o banał lub wydać fortuny, mamy dla Ciebie rozwiązanie – trzygwiazdkowy hotel Liptakówka w Białce Tatrzańskiej.

O Podhalu i Tatrach można mówić wiele. Można zachwycać się dziką przyrodą – tylko gdzie się zatrzymać, żeby być blisko niej? Można narzekać na zatłoczone kurorty – tylko dokąd pojechać, żeby nie wylądować w głuszy pod namiotem? Można narzekać na ceny – to na Podhalu może być tanio? Owszem, może. I w tym samym miejscu może być również porządnie wyposażona elegancka sala konferencyjna, komfortowe pokoje, niezłe spa i dobra restauracja za przyzwoite pieniądze. Zainteresowani?

Mowa o Liptakówce – trzygwiazdkowym hotelu w Białce Tatrzańskiej, niewielkiej turystycznej miejscowości z jednym z największych i najlepszych stoków narciarskich w Polsce. Białka to także baseny termalne, szlaki na piesze wędrówki i piękne widoki na Tatry. Liptakówka znajduje się w sąsiedztwie białczańskich term, w centrum miejscowości, a jednak na uboczu – jest tu cicho, spokojnie, czas płynie wolniej. Wokół hotelu znajduje się zadbany teren zielony. A co w środku?

Sale konferencyjne w Tatrach

Liptakówka oferuje cztery sale konferencyjne, których łączna powierzchnia to 550 mkw. Dwie największe sale – Burgundowa i Regionalna – mierzą po 200 mkw. Ta pierwsza w ustawieniu teatralnym pomieści 200 osób, druga 150. Salę Burgundową cechuje elegancki, klasyczny wystrój, przywodzący na myśl styl z początku poprzedniego stulecia. Sala Regionalna to pomieszczenie, którego wystrój mógłby być wizytówką lokalnego stylu góralskiego. Dwie pozostałe sale – Alabastrowa i Kominkowa – pomieszczą 80 i 70 osób w ustawieniu teatralnym. Alabastrowa wyglądem zbliżona jest do sali Burgundowej, natomiast w sali Kominkowej stoi starodawny, bardzo urokliwy, butelkowozielony piec kaflowy. Do wyposażenia konferencyjnego obiektu należą dwa ekrany multimedialne, automatycznie wysuwane z sufitu (w sali Burgundowej), dwa nowoczesne projektory multimedialne podwieszone pod sufitem, sterowane pilotem oraz profesjonalne nagłośnienie. Hotel dysponuje też kilkoma tablicami typu flipchart.

Organizatorzy konferencji nie muszą się martwić o nocleg, miejsca wystarczy dla wszystkich. Hotel Liptakówka oferuje ponad 120 miejsc noclegowych w 41 pokojach o zróżnicowanych standardach. Możemy wybierać spośród pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych w wersji standard oraz lux. Pokoje są na tyle przestronne i komfortowe, że ze spokojem pomieszczą dodatkowe łóżka.

Moskol na medal i relaks w spa na Podhalu

Znakomitej i docenianej regionalnej kuchni oraz dań z międzynarodowego menu posmakujemy w hotelowej restauracji, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Szefowie kuchni w hotelu Liptakówka mogą pochwalić się nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepsze dania z Moskola podczas Festiwalu Moskola organizowanego przez Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Termy Białka oraz jednego z uczestników konkursu - Hotel Bania Thermal Ski.

W hotelu goście znajdą ukojenie po ciężkim dniu i prawdziwy relaks. Liptakówka oferuje spa, w którym można skorzystać z odprężających zabiegów leczniczych oraz rozluźniających masaży. W wyposażeniu hotelowej strefy spa są również sauny – sucha i parowa, kilkuosobowe jacuzzi oraz gabinet kosmetyczny.