Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mazury w Giżycku

Al. Wojska Polskiego 56, 11-500 Giżycko
www.hotelmazury.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Łukaszewicz recepcja +4887...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mazury w Giżycku

W Giżycku powstanie nowa sala konferencyjna w trzygwiazdkowcu

Data aktualności: 22-09-2015

 • W Giżycku powstanie nowa sala konferencyjna w trzygwiazdkowcu - Hotel Mazury w Giżycku

  Hotel Mazury w Giżycku, od niedawna trzygwiazdkowy, pod koniec tego roku rozbudowuje się o nową, dużą salę konferencyjną.

   

  Obiekt dysponuje salą konferencyjną o powierzchni 50 mkw., która pomieści 60 osób w ustawieniu kinowym. Pod koniec br. planowane jest rozpoczęcie rozbudowy hotelu o dużą salę konferencyjną i basen. Sala będzie znajdowała się nad basenem i mierzyć będzie ok. 200 mkw. Hotel udostępni nową część wiosną 2016 roku. Obecnie w hotelu znajduje się również restauracja, a na terenie wokół także zarybiony staw, miejsce ogniskowe, kącik zabaw dla dzieci oraz monitorowany parking.

   

  Hotel Mazury, który niedawno podniósł kategoryzację do trzech gwiazdek, oferuje 99 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, rodzinnych typu studio, które pomieszczą nawet 6 osób oraz apartamencie z kominkiem. Pokoje rozmieszczone są w trzech budynkach hotelowych.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne