Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Częstochowa Centrum

Ks. J. Popiełuszki 2, 42-200 Częstochowa
accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Karoń Kierownik Sprzedaży 034 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mercure Częstochowa Centrum

Trzy gwiazdki na eventy w dobrym stylu. Poznaj Mercure w Częstochowie

Data aktualności: 25-05-2016

 • Trzy gwiazdki na eventy w dobrym stylu. Poznaj Mercure w Częstochowie - Hotel Mercure Częstochowa Centrum

  Trzygwiazdkowy hotel w centrum miasta to nie rzadkość. Obiektów z bazą noclegową i konferencyjną w klasie ekonomicznej jest wszędzie całkiem sporo. I niestety – są one do siebie podobne. My znamy taki, który dzięki dopracowanemu designowi i wyjątkowo komfortowych wnętrzach, zapamiętacie na długo. To hotel Mercure Częstochowa Centrum.

   

  Trzygwiazdkowce to przeciętniaki. Sieciówki są przewidywalne. Tak się utarło. Ci, którzy szukają idealnego miejsca na konferencję nie powinni kierować się uprzedzeniami. Dlaczego? Bo wiele może ich ominąć! Oto dowód – Mercure Częstochowa Centrum.

   

  Mercure Częstochowa Centrum to trzygwiazdkowiec w pobliżu klasztoru Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie. To oznacza dobrą bazę wypadową zarówno dla tych, którzy chcą zwiedzić okolicę, jak i dla gości biznesowych. Zaplecze konferencyjne i noclegowe jest tu wystarczające, by zorganizować każdego rodzaju event. Wizytówką obiektu jest restauracja Winestone z naprawdę imponującym wyborem win z całego świata. I mimo że hotel to sieciówka, wnętrza są wyjątkowe!

   

  Sale konferencyjne w centrum miasta

   

  Hotel Mercure w Częstochowie oferuje 6 sal konferencyjnych i Meeting Room. Sale pomieszczą od 20 do 70 osób, zaś Meeting Room to pokój idealny na spotkania pzy jednym stole w wąskim, góra ośmioosobowym składzie. Sale konferencyjne hotelu Mercure można ze sobą łaczyć w cztery różne konfiguracje. Po połączeniu sal A i B otrzymujemy przestrzeń dla 70 osób w ustawieniu teatralnym. Dokładnie ten sam efekt otrzymamy łącząc sale B i C. Większą przestrzeń – dla 100 osób w tym samym ustawieniu – otrzymamy po połączeniu sal D i E, a największą – dla 120 osób – po połączeniu trzech sal – A, B i C. Sale D, E oraz Meeting Room znajdują się na parterze, zaś A, B i C na antresoli. Łączna powierzchnia sal konferencyjnych hotelu Mercure w Częstochowie to ok. 400 mkw. Sale są wyposażone w klimatyzację oraz profesjonalny sprzęt audiowizualny.

   

  Do dyspozycji gości hotel oddaje 102 wygodne pokoje, w tym 6 pokoi rodzinnych typu STUDIO i 6 apartamentów. Standardem jest tu wygoda – duże łóżka, dużo tkanin, przestrzeń, a wartością dodaną wystrój – klasyczny, wielkomiejski, nieozdobny, ale efektowny. Dobrze prezentują się też przestrzenie wspólne hotelu – recepcja oraz lobby. Znajdziemy tam wygodne fotele w odważnych kolorach zestawionych z klasyczną szarością, prostymi drewnianymi meblami i lampami w nowoczesnym stylu.

   

  Muzyka, wino i fitness

   

  Sercem hotelu jest restauracja z winiarnią Winestone. Znów – to miejsce eleganckie, ale nie nadęte. Energetyczna purpura na ścianach i w dodatkach świetnie łączy się z klasycznymi ciemnymi drewnianymi meblami, półkami i skrzynkami pełnymi butelek wina oraz nastrojowym oświetleniem. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej w nowoczesnym wydaniu. W budynku znajduje się również restauracja Pomarańczowa, z którą Winestone można połączyć. Wówczas można uzyskać naprawdę spora powierzchnię na bankiet.

   

  Po konferencji warto się odprężyć. W tym celu hotel udostępnia również centrum fitness. Częstochowski Mercure świadczy usługi przejazdowe m.in. z lotniska, a dla podróżujących autem przy hotelu czeka 40 miejsc parkingowych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne