Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Warszawa Grand

Krucza 28, 00-522 Warszawa
www.mercure.com/gb/hotel-3384-mercure-warszawa-grand/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Solinski Sales Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Warszawa Grand

Hotel Mercure Grand Warszawa: najlepszy hotel dla biznesmena

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Mercure Grand Warszawa: najlepszy hotel dla biznesmena - Hotel Mercure Warszawa Grand

  Mercure Grand Warszawa został wybrany w elitarnym rankingu 10 najlepszych hoteli biznesowych według serwisu hotel.info. Jest to wyróżnienie tym cenniejsze, że to sami goście – podróżujący służbowo po całej Polsce docenili lokalizację, jakość pokoi i serwisu, które oferuje Mercure Grand Warszawa. Znalezienie się w pierwszej dziesiątce hoteli dla biznesmenów w Polsce oraz trójce najlepszych w Warszawie, z bardzo dobrą oceną 8,2 to powód do dumy dla całego zespołu Mercure Grand Warszawa.

   

   

   

   


  Mercure Grand Warszawa kontynuuje najlepsze tradycje eleganckich warszawskich hoteli, a jednocześnie oferuje najwyższy standard usług marki Mercure. Ten optymalnie zlokalizowany w centrum miasta hotel ma swój indywidualny charakter i własny styl oraz miłą i przyjazną atmosferę, a także gwarantuje nowoczesne i wygodne wyposażone pokoje oraz usługi dodatkowe, jak np. bezpłatny dostęp do internetu. Restauracja hotelu na ulicy Kruczej oferuje wyborne dania  kuchni europejskiej oraz regionalnej - polskiej, a dla koneserów - Grands Vins Mercure – wyselekcjonowane wina świata. Wśród 299 pokoi hotelowych, specjalnie dla biznesmenów i wymagających gości przygotowano pokoje Privilege o podwyższonym standardzie, z dodatkowymi przywilejami. Luksusowe wyposażenie, słodkie powitanie, kosz owoców,  ekspress do kawy, wzbogacone zestawy kosmetyków, a także szybki chek-in w recepcji i specjalna strefa w hotelowej restauracji – to nie wszystkie atrybuty pokoi Privilege. Mercure Grand Warszawa to także miejsce wielu prestiżowych spotkań biznesowych – konwencji, seminariów, konferencji i bankietów, które odbywają się w 6 salach w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny, w tym w reprezentacyjnej sali Olimp.

   - Dla naszego hotelu biznesmeni to bardzo cenni, choć wymagający goście. To z myślą o nich, przygotowaliśmy 11 pokoi Privilege, które doskonale zaspokajają ich indywidualne potrzeby pobytu, odpoczynku i pracy. Mercure Grand Warszawa ma swoich wiernych gości z Polski i z całego świata, którzy służbowo przyjeżdżają do Warszawy. To ich opinie są dla nas najważniejsze. Nasza wysoka pozycja w rankingu www.hotel.info i pozytywne oceny biznesmenów potwierdziły, że Mercure Grand Warszawa to jeden z najlepszych hoteli biznesowych w stolicy. Tradycja hotelu Grand i marka Mercure zobowiązuje - mówi Ewa Blum, Dyrektor Mercure Grand Warszawa.

  Serwis rezerwacji hotelowych online www.hotel.info podsumował rezerwacje osób podróżujących służbowo po Polsce oraz Europie w 2010 roku i na ich podstawie przygotował obiektywny ranking najczęściej odwiedzanych i najlepiej ocenianych hoteli przez biznesmenów. Mechanizm zestawienia jest bardzo prosty – goście, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem www.hotel.info, po wyjeździe oceniali hotel w 10-punktowej skali, biorąc pod uwagę kryterium: lokalizacji, jakości pokoju i wyposażenia, usług dodatkowych, standardu i uprzejmości serwisu oraz proporcji ceny do jakości. Biznesmeni to specyficzna grupa gości, krytyczna wobec oferowanych usług, która ma, ze względu na charakter pracy i liczne podróże, dużą skalę porównawczą.

  W dziesiątce najlepszych obiektów, oprócz Mercure Grand Warszawa, znalazł się jeszcze jeden hotel Grupy Hotelowej Orbis – Sofitel Wrocław Old Town, z podobnie wysoką oceną - 8,2. W międzynarodowej skali zestawienia polskie hotele w porównaniu z europejskimi mieszczą się w tej samej wysokiej punktacji 8,9-8,0. To dobrze świadczy o poziomie hoteli dla biznesu w Polsce. Jest to także efekt „sieciowości” i ujednolicenia standardów usług. W zestawieniu 2010 roku dominują 4-gwiazdkowe  hotele  sieciowe,  przy  czym   żadna  marka  hoteli  nie  osiągnęła  znacznej   przewagi – skomentowali autorzy rankingu z www.hotel.info.

  Mercure to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek hotelowych na świecie. Jest obecna w 51 krajach, dysponuje prawie 700 hotelami położonymi przede wszystkim w centrach miast, w pobliżu lotnisk lub w miejscach idealnie nadających się do wypoczynku: w górach, nadmorskich kurortach czy przy polach golfowych. W Polsce działa 13 hoteli Mercure, trzy i czterogwiazdkowych..

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 59 obiektami w 25 miastach w Polsce i 1 hotelem w Wilnie na Litwie. Oferuje ponad 11 tysięcy pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis i Etap, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

  Partnerem strategicznym Orbis jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, operujący 4 200 hotelami z blisko 500 tys. pokoi w 90 krajach. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons, Etap Hotel, hotelF1 and Motel 6 a także związane z nimi Thalassa sea & spa i Lenôtre – gwarantują zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia 145 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia


  źródło: www.accorhotels.com (PR)
   

Oferty specjalne

 • Walentynki 2014

  ››› PAKIET AFRODYZJAK ZAWIERA (199 PLN): › Aperitif podczas kolacji w Restauracji › Romantyczna kolacja dla dwojga w dniu 14 lutego – pięciodaniowe menu degustacyjne pełne afrodyzjaków (w tym pakiet napoi z butelką wina) › Miłosny digestif › Muzyka na żywo podczas kolacji ››› PAKIET AMORE ZAWIERA...