Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Morawa

Stara Morawa 11A, 57-550 Stronie Śląskie
www.hotelmorawa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Morawa

Hotel konferencyjny Morawa w Sudetach bogatszy o nową salę

Data aktualności: 29-07-2015

 • Hotel konferencyjny Morawa w Sudetach bogatszy o nową salę - Hotel Morawa

  Od 24 lipca br. dostępne jest dla gości nowe świeżo wyremontowane skrzydło hotelu Morawa w Stroniach Śląskich. W nowo otwartej części hotelu znajduje się m.in. sala konferencyjna, nowe pokoje i strefa spa.


  Podczas imprezy z okazji otwarcia można było zwiedzić nową część hotelu, wziąć udział w konkursie oraz we wspólnym grillowaniu, a także skorzystać z open baru. Nowe skrzydło hotelu Morawa oficjalnie otwarto 24 lipca br.

  Do użytku gości oddano nowe pokoje, salę konferencyjną z bezpośrednim wyjściem na nowy taras, patio, odmienioną część recepcyjną strefę spa z basenem, jacuzzi, saunami suchą i parową oraz gabinetem masażu i fryzjerem, a także restaurację i bar. Do hotelu należą również boiska sportowe i korty tenisowe.

  Ogólnie obiekt oferuje trzy sale konferencyjne: salę Śnieżnik, która pomieści 150 osób (istnieje możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze), salę Czarna Góra dla 35 osób oraz salę Rudawiec, która pomieści 10 osób. Baza noclegowa tego obiektu to 52 pokoje zapewniające 130 miejsc. Hotel mieści się u podnóża gór, zatem pokoje są z widokiem na Śnieżnik w Sudetach.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: