Położony nad brzegiem jeziora Czos czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa nieustannie się zmienia, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań najbardziej wymagających gości. Ukończony pierwszy etap modernizacji objął prace w pokojach hotelowych, zmianę elewacji zewnętrznej oraz balkonów w części sypialnianej hotelu. W pierwszym kwartale 2020 roku udostępniono też na eventy nową wielofunkcyjną salę konferencyjną o powierzchni 525 mkw.

Hotel Mrągowo Resort & Spa Mrągowo sale konferencyjne

Prowadzona od 2018 r. inwestycja pozwoliła na odnowienie 212 pokoi, w których wymieniono obicia, wykładziny i tekstylia, a w części z nich wyremontowano również łazienki. W dalszej kolejności wymieniono stolarkę okienną we wszystkich pokojach hotelowych oraz elewację zewnętrzną wraz z balkonami.

Hotel Mrągowo Resort & Spa Mrągowo sale konferencyjne

Powiększona o niemal 500 mkw. restauracja Bełdany może zostać wykorzystana na eventy dla nawet 600 uczestników. Zmiany przeszedł również taras hotelowy, na który można wyjść z jednej z restauracji. Z myślą o najmłodszych gościach hotelu udostępniono nową część animacyjną i rekreacyjną dla dzieci.

Hotel Mrągowo Resort & Spa Mrągowo sale konferencyjne

Na początku roku do 7 działających sal konferencyjnych i szkoleniowych dołączyła nowa, wielofunkcyjna przestrzeń o powierzchni 525 mkw. oraz wysokości 3,8 m. W ustawieniu teatralnym  pomieści ona 500 osób, a podczas bankietu zasiądzie w niej 280 gości. Salę podzielić można na trzy mniejsze, odpowiednie na konferencje dla 140 osób. Wszystkie wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt multimedialny: nagłośnienie, rzutniki i ekrany. W przestrzeniach zamontowano elektryczne zasłony, umożliwiające pełne zaciemnienie. Z sal można wyjść na taras z widokiem na jezioro Czos. Nowa przestrzeń konferencyjno-eventowa dostosowana została do organizacji bankietów, pokazów czy prezentacji. Dużym udogodnieniem jest niezależne wejście, do którego został doprowadzony podjazd na poziomie sal konferencyjnych.

To nie koniec zmian. W drugiej fazie remontu zaplanowano odnowienie elewacji frontowej hotelu, przy wejściu głównym. Prace nie zakłócą spokojnego odpoczynku gości Hotelu Mrągowo Resort & Spa.