Konferencje nad jeziorem w hotelu Natura Mazur już w grudniu

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia planowane jest otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Natura Mazur na Mazurach. Obiekt zaoferuje niemal 400 mkw. przestrzeni konferencyjnej i 93 pokoje.

Czterogwiazdkowy hotel Natura Mazur Resort Conference zlokalizowany jest w Krainie Wielkich Jezior, między Szczytnem a Jedwabnem, w niewielkiej miejscowości Warchały, pomiędzy jeziorami Brajnickim i Świętajno. Okolica zapewnia udany wypoczynek, a wyposażenie hotelu także profesjonalne konferencje i bankiety.

Obiekt zaoferuje trzy sale konferencyjne, których łączna powierzchnia to 370 mkw. Sale można połączyć uzyskując w ten sposób miejsce na dużą konferencję lub bankiet. Wyposażone są w klimatyzację, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Baza noclegowa hotelu to 93 pokoje i apartamenty w czterogwiazdkowym standardzie.

Ponadto, w hotelu znajduje się strefa spa z basenami, saunami, jacuzzi na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu, salą cardio i 9 gabinetami zabiegowymi. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Poezja Smaków, w której menu znajdą się dania kuchni polskiej z elementami kuchni fusion. Z kolei rozrywkę zapewni sala gier i zabaw dla najmłodszych, klub z bilardem i kręgielnią, czytelnia oraz lobby bar. Koszt inwestycji szacowany jest na ok. 44,5 mln zł, z czego 13 mln to środki unijne.

Otwarcie hotelu planowane jest na 20 grudnia br.