Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Warchały, ul. Brajnicka 1, 12-122 Jedwabno
http://naturamazur.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Jan Bagiński Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Konferencje nad jeziorem w hotelu Natura Mazur już w grudniu

Data aktualności: 29-10-2015

 • Konferencje nad jeziorem w hotelu Natura Mazur już w grudniu - Hotel Natura Mazur Resort & Conference

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia planowane jest otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Natura Mazur na Mazurach. Obiekt zaoferuje niemal 400 mkw. przestrzeni konferencyjnej i 93 pokoje.


  Czterogwiazdkowy hotel Natura Mazur Resort & Conference zlokalizowany jest w Krainie Wielkich Jezior, między Szczytnem a Jedwabnem, w niewielkiej miejscowości Warchały, pomiędzy jeziorami Brajnickim i Świętajno. Okolica zapewnia udany wypoczynek, a wyposażenie hotelu także profesjonalne konferencje i bankiety.

   

  Obiekt zaoferuje trzy sale konferencyjne, których łączna powierzchnia to 370 mkw. Sale można połączyć uzyskując w ten sposób miejsce na dużą konferencję lub bankiet. Wyposażone są w klimatyzację, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Baza noclegowa hotelu to 93 pokoje i apartamenty w czterogwiazdkowym standardzie.

   

  Ponadto, w hotelu znajduje się strefa spa z basenami, saunami, jacuzzi na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu, salą cardio i 9 gabinetami zabiegowymi. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Poezja Smaków, w której menu znajdą się dania kuchni polskiej z elementami kuchni fusion. Z kolei rozrywkę zapewni sala gier i zabaw dla najmłodszych, klub z bilardem i kręgielnią, czytelnia oraz lobby bar. Koszt inwestycji szacowany jest na ok. 44,5 mln zł, z czego 13 mln to środki unijne.

  Otwarcie hotelu planowane jest na 20 grudnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: