Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Warchały, ul. Brajnicka 1, 12-122 Jedwabno
http://naturamazur.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Jan Bagiński Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Hotel konferencyjny Natura Mazur Resort & Conference już otwarty

Data aktualności: 28-12-2015

  • Hotel konferencyjny Natura Mazur Resort & Conference już otwarty - Hotel Natura Mazur Resort & Conference

    Czterogwiazdkowy hotel Natura Mazur Resort & Conference przyjął pierwszych gości 20 grudnia br. Obiekt oferuje ponad 90 pokoi, rozbudowaną strefę spa i 370 mkw. powierzchni konferencyjnej.


    Nowo otwarty hotel Natura Mazur zlokalizowany jest w sercu Krainy Wielkich Jezior, w miejscowości Warchały nad jeziorem Świętajno, 90 km od Ostrołęki. Czterogwiazdkowiec dysponuje czterema salami na konferencje i bankiety. Łącznie pomieszczą one ponad 300 osób. Największy event jaki można tu zorganizować może liczyć ponad 230 gości. Baza noclegowa hotelu to 93 pokoje z klimatyzacją i dostępem do Internetu. Ważnym elementem oferty hotelu Natura Mazur jest jego zaplecze spa z kompleksem basenów, saun i jacuzzi oraz salą cardio, a także dziewięcioma gabinetami w Dębowym Spa.. Ponadto w obiekcie znajduje się restauracja Poezja Smaków i kawiarnia Natura Cafe, sala gier i zabaw dla dzieci, klub z bilardem i kręgielnią oraz czytelnia.

    Hotel otwarty jest od 20 grudnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: