Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Naturum

Ruda Sułowska 20, 56-300 Ruda Sułowska
http://www.hotelnaturum.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Naturum

Hotel konferencyjny Naturum pod Wrocławiem przyjął pierwszych gości

Data aktualności: 04-08-2015

  • Hotel konferencyjny Naturum pod Wrocławiem przyjął pierwszych gości - Hotel Naturum

    Konferencje dla 100 osób, 24 pokoje, spa oraz restaurację oferuje nowy hotel Naturum w Dolinie Baryczy, który otwarty jest od niedawna.

     

    Obiekt położony jest w Rudzie Sułowskiej, ok. 50 km od największego miasta na Dolnym Śląsku, Wrocławia, w Dolinie Baryczy, gdzie znajduje się park krajobrazowy. Hotel Naturum oferuje usługi w standardzie czterech gwiazdek.

    Dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, które łącznie mogą pomieścić 100 gości. Zaplecze noclegowe obiektu to 24 pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Z kolei restauracja hotelowa to miejsce dla 60 osób. W ofercie gastronomicznej jest również gospoda regionalna serwująca głównie dania z ryb słodkowodnych i produktów lokalnych. To, co wyróżnia hotel Naturum to tarasy nawodne na przyległym do gospody stawie oraz łowisko wędkarskie. Nad Stawami Milickimi znajduje się również Muzeum Tradycji Rybackich oraz zwierzyniec. Same Stawy to największy w Europie kompleks stawów rybnych oraz największy w Polsce rezerwat ptaków. Ich powierzchnia to 7,5 ha.