Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Orient Palace

Kłodzka 14, 55-040 Bielany Wrocławskie
http://www.orientpalace.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Orient Palace

Nowe sale na konferencje we wrocławskim Orient Palace

Data aktualności: 22-10-2015

 • Nowe sale na konferencje we wrocławskim Orient Palace - Hotel Orient Palace

  Od września br. Wrocław bogatszy jest o kolejny trzygwiazdkowy obiekt. Jest to hotel Orient Palace z 32 pokojami i 3 salami konferencyjnymi.


  Hotel powstał w budynku XVIII-wiecznego dworu. Jest to jednopiętrowy klasycystyczny budynek z białą elewacją i użytkowym poddaszem zlokalizowany przy ul. Kłodzkiej 14 w Bielanach Wrocławskich, na przedmieściach stolicy Dolnego Śląska.

   

  • Konferencje można tu zorganizować w trzech salach. Łącznie pomieszczą one 150 osób, zaś każda z osobna od 30 do 80.
  •  
  • Baza noclegowa obiektu to 32 dwuosobowe pokoje.  Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni indyjskiej i europejskiej, pub, strefa wellness z basenem, sauną fińską, parową oraz gabinetem masażu. Hotel uzyskał standaryzację trzech gwiazdek. Całkowity koszt powstania obiektu to 6,5 mln zł. Część kosztów pokryta została ze środków unijnych.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: