Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Oskar Puławy

Dęblińska 1, 24-100 Puławy
http://hoteloskar.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Oskar Puławy

Spotkania biznesowe w Puławach. Otwarto nowy trzygwiazdkowy hotel

Data aktualności: 29-11-2016

 • Spotkania biznesowe w Puławach. Otwarto nowy trzygwiazdkowy hotel - Hotel Oskar Puławy

  Malownicze położenie blisko puławskiego bulwaru wiślanego, widok na przełom Wisły, dobry dojazd do obiektu drogą krajową nr 12 i możliwość zorganizowania konferencji. To wszystko ma do zaoferowania otwarty na początku miesiąca trzygwiazdkowy hotel Oskar.

   

   

  Już 4 listopada tego roku do oferty hoteli położonych na Lubelszczyźnie dołączył nowy obiekt – położony w Puławach przy ul. Dęblińskiej 1 trzygwiazdkowy hotel Oskar. Znajdziemy w nim 37 dwuosobowych pokoi wyposażonych w klimatyzację, telewizor LCD, radio, dostęp do bezprzewodowego i przewodowego Internetu, biurko do pracy oraz telefon. Goście mogą wybierać pomiędzy komfortowymi pomieszczeniami typu Standard (o powierzchni 20 mkw.), Superior (27 mkw.) oraz apartament (42 mkw.). Pokoje o podwyższonym standardzie składają się ze strefy dziennej oraz sypialni i wyposażone są dodatkowo w ogrzewanie podłogowe.

   

   

  Na terenie hotelu Oskar działa restauracja specjalizująca się przede wszystkim w kuchni polskiej, choć w menu można natrafić także na dania kuchni międzynarodowej. Sala restauracyjna, o powierzchni 110 mkw., może posłużyć jako przestrzeń do organizacji konferencji na 80 uczestników w układzie teatralnym, 20 osób przy ustawieniu w podkowę bądź 40 gości w ustawieniu szkolnym. Pomieszczenie jest jasne dzięki dostępowi do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia podczas prezentacji. Organizatorzy konferencji mogą skorzystać m.in. z rzutnika, mobilnego ekranu, flipchartów oraz wi-fi. W restauracji zorganizujemy rónież bardziej kameralne spotkania biznesowe, bankiety lub kolacje firmowe.

   

   

  Jeśli szukamy miejsca na większą konferencję, możliwe jest zarezerwowanie sali w znajdującym się 150 m od hotelu Oskar drugim, powiązanym obiekcie, restauracji Gościniec nad Wisłą. Sala Główna o powierzchni 400 mkw. pozwoli na zorganizowanie wydarzenia firmowego na 400 uczestników w ustawieniu kinowym i 250 osób przy układzie szkolnym. Do wyposażenia sali należą: ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie, flipchart i mikrofon bezprzewodowy. Podobnie jak sala w hotelu Oskar, również i sala restauracyjna w Gościńcu jest klimatyzowana, z możliwością zaciemnienia i dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: