Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ossa Congress & Spa

Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.hotelossa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Biernacka +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ossa Congress & Spa

Hotel Ossa Congress & Spa zaprasza na konferencje z dziećmi

Data aktualności: 20-01-2014

 • Hotel Ossa Congress & Spa zaprasza na konferencje z dziećmi - Hotel Ossa Congress & Spa
  Hotel Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej wprowadza ofertę dla rodziców, którzy podczas wyjazdów służbowych nie chcą rozstawać się ze swoimi dziećmi.
   
  - Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych gości - zapewnia Mariusz Paszkiel, dyrektor sprzedaży w Hotelu Ossa Congress & Spa. - Biorąc pod uwagę zainteresowania naszych klientów indywidualnych dążymy do tego, aby w atrakcyjny sposób zagospodarować pobyt także dla naszych najmłodszych gości. Dlaczego nie wykorzystać tych kilkunastu lat doświadczeń w sektorze konferencyjnym. Potencjał hotelu i nasza kilkunastoletnia polityka prorodzinna sprawiła, że stworzyliśmy nową, niestandardową ofertę. Rodzice mogą zabrać malucha ze sobą, bo podczas ich pobytu na konferencji lub ważnym spotkaniu, hotelowi animatorzy zaopiekują się dzieckiem i zapewnią mu dobrą zabawę. To również dobra opcja dla pracodawcy, który powinien pamiętać, że zadowolony pracownik, to dobry pracownik - dodaje Mariusz Paszkiel.
   
  Hotel nie tylko na konferencje
   
  Oddalony o 60 km od Warszawy i Łodzi Hotel Ossa Congress & Spa posiada 3,5 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Organizatorzy spotkań mają do dyspozycji Salę Auditorium Maximum dla 1600 osób, Salę Amfiteatralną dla 600 oraz Salę Kongresową mieszczącą 700 osób. W obiekcie mieści się również 30 wielofunkcyjnych sal mieszczących od 10 do 180 osób. Istotnym punktem oferty konferencyjnej jest możliwość skorzystania z foyer Sali Kongresowej o powierzchni wystawienniczej przekraczającej 2100 mkw. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się ponad 500 pokoi i apartamentów. Wśród licznych atrakcji, jakie zapewnia hotel, należy wymienić boiska sportowe, korty tenisowe, basen i zjeżdżalnia wodna, jacuzzi, sauny, tory do kręgli oraz miejsca do gry w snooker, bilard i squasha.
   

Oferty specjalne

 • Jesienne spotkania Grillowe

  Jesienne Spotkania Grillowe w Ossa Congress & Spa to idealna okazja, żeby przedłużyć lato i zorganizować integracyjne spotkanie w luźnej atmosferze przy grillu nawet jeśli pogoda za oknem nie zachwyca. Jeśli grill jesienią to tylko w Ossie.