Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Palatium

Przy Trasie 6, 96-321 Żabia Wola
www.palatium.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Fila kierownik marketingu +4846...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Palatium

Promuje się na Facebooku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Promuje się na Facebooku - Hotel Palatium

  Od początku lutego br. trzygwiazdkowy hotel w Żabiej Woli posiada własny profil w popularnym serwisie społecznościowym.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Już teraz osoby odwiedzające fanpage Hotelu Palatium na Facebooku są informowane o promocjach w hotelowej restauracji. Tymczasem już niebawem na profilu hotelu pojawią się szczegóły dotyczące wiosennych i letnich pakietów konferencyjnych.

  Jak zapowiada Monika Fila, manager marketingu Hotelu Palatium, organizowane w lipcu i sierpniu br. konferencje będą mogły być połączone ze wspólnym biesiadowaniem przy ognisku w hotelowym ogrodzie. Na Facebooku promowana będzie również nowość w ofercie obiektu, którą jest kierowany do klientów biznesowych pakiet "Podróż służbowa".

  Oficjalny profil hotelu Palatium na Facebooku znajduje się pod adresem: http://www.facebook.com/pages/Hotel-Palatium/172045772903033
   

   

  źródło: www.palatium.pl