Docenianie pracowników, rozwijanie ich mocnych stron i dbałość o podnoszenie morale, nie tylko przełożą się na lepsze wyniki firmy, ale również sprawią, że zespół będzie działał sprawniej i w doskonałej atmosferze. Skuteczny program motywujący może objąć zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu czy konferencji, które zwiększą kompetencje zatrudnionych. Równie dobrym pomysłem będzie firmowy wyjazd integrujący, który odbędzie się w wyjątkowej, prestiżowej lokalizacji. Nie zawsze wybór jednej z możliwości musi oznaczać rezygnację z drugiej. Postaw na miejsce, które z sukcesem połączy obie opcje, zapewniając komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Takim obiektem z całą pewnością jest Hotel Pory Roku Pokrzydowo na Mazurach.

Usytuowanie czterogwiazdkowego Hotelu Pory Roku na malowniczym Pojezierzu Brodnickim, w otoczeniu lasów i w pobliżu dwóch jezior, stwarza możliwość  prawdziwego odcięcia się od codziennego chaosu i pośpiechu. Uczestnicy wydarzeń tu organizowanych mogą z dala od zgiełku miasta w pełni skoncentrować się na celu wyjazdu, niezależnie od tego, czy ma to być konferencja  branżowa, czy team building. Oferowane w Hotelu Pory Roku profesjonalne sale konferencyjne, wygodne i eleganckie pokoje oraz wyszukana kuchnia pozostaną w pamięci gości na długo.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Spotkajmy się na Mazurach! Sale konferencyjne Hotelu Pory Roku

Dużym udogodnieniem dla organizatorów spotkań jest możliwość doboru przestrzeni do charakteru i skali imprezy. W Hotelu Pory Roku dostępne sale pozwalają na przygotowanie większych wydarzeń typu bankiet, jak i bardziej kameralnych - warsztatów bądź zebrań. Hotel Pory Roku gościom biznesowym udostępnia 3 wielofunkcyjne sale, wszystkie klimatyzowane i z dostępem do światła dziennego.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Największa z przestrzeni, o powierzchni 100 mkw., w ustawieniu teatralnym pomieści do 100 uczestników konferencji. Pozostałe dwie sale będą idealne na szkolenia w gronie 32-50 osób. Warto zauważyć, że strefa biznesowa hotelu została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji organizatorów w każdej sali oddane są: rzutniki multimedialne, rozwijane ekrany i profesjonalne nagłośnienie.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Nad prawidłowym przebiegiem konferencji czuwa wykwalifikowany personel, który w razie potrzeby wesprze wiedzą i doświadczeniem, pomoże także we wzbogaceniu programu firmowego spotkania.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Odpoczynek na najwyższym poziomie

Troska o wysoką jakość w Hotelu Pory Roku dotyczy nie tylko usług biznesowych. W mazurskim ośrodku nawet najbardziej wymagający goście będą usatysfakcjonowani standardem i komfortem pokoi.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

W 7 pokojach typu Superior, 6 pokojach typu Studio DeLuxe oraz 11 tematycznych apartamentach znalazły się wszelkie udogodnienia, które sprawią, że po odbytej konferencji będzie można tu się z przyjemnością zrelaksować. Wszystkie oferowane pokoje zostały wykończone zgodnie z najnowszymi trendami, z dbałością o szczegóły i jakość wykorzystanych materiałów.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Nie zapominajmy o dodatkowych atrakcjach. Goście hotelu mają nielimitowany dostęp do sauny, sali fitness i pokoju gier, a duży teren zielony zachęca do odbywania przejażdżek rowerem, nordic walkingu czy rozgrywania meczów na boiskach do gier zespołowych. Firmowy piknik? Zajęcia team building? Ognisko? A może event na prywatnej plaży? W Hotelu Pory Roku zrealizować możesz każdy z tych pomysłów.

Kuchnia, która pozostawia najlepsze wspomnienia

Nieodłączną częścią konferencji, wyjazdów integracyjnych i eventów jest kuchnia. Podobnie jak w designie przestrzeni hotelowych, również w restauracyjnym menu przyłożono wagę do każdego detalu, by gości zaskoczyć i oczarować.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Postawiono na sezonowe smaki i produkty pochodzące z lokalnych hodowli i łowisk, a tradycyjne przepisy zaprezentowano w nowoczesnej odsłonie. W ciepłe dni warto ze współpracownikami lub uczestnikami wydarzenia spotkać się w Chacie z pieca chlebowego, a zwieńczeniem udanego dnia (lub wieczoru) może być wizyta w barze utrzymanym w angielskim stylu.

Hotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjneHotel Pory Roku Pokrzydowo sale konferencyjne

Integracja i rozrywka wypełniające czas po spotkaniu biznesowym mogą mieć różne scenariusze, ale idealnym miejscem na realizację ich wszystkich będzie Hotel Pory Roku.