Wyobraźcie sobie, że wyjeżdżacie niemal tuż za Warszawę, a znajdujecie się na zielonym, sielskim ranczu - wokół lasy, jezioro, łąki. Czyste powietrze, olbrzymia przestrzeń, która wprost zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Tak właśnie jest na Ranchu pod Bocianem. Zobaczcie, jak to miejsce zmienia się dla Was i dla Waszych gości konferencyjnych. Zapraszamy do kolejnego odcinka "Byliśmy, widzieliśmy", tym razem na Mazowsze.

Hotel Rancho pod Bocianem Tarczyn sale konferencyjne mazowsze

Lokalizacja: 

Blisko Warszawy, w sielskim otoczeniu

Rancho pod Bocianem znajduje się na Mazowszu, we wsi Przypki – stąd prowadzi droga do obiektu. Samo Rancho ma tak rozległy teren, że sprawia wrażenie, że jest się w sielskiej atmosferze łąk i lasów, z dala od jakichkolwiek wiejskich zabudowań. Miejsce ma swój mikroklimat. Dojechać tu można łatwo obwodnicą Warszawy S8 lub S7, a dojazd zajmuje zaledwie pół godziny od centrum miasta. Podobna odległość dzieli obiekt od Lotniska Chopina.

Wygląd: Ranczo wśród zieleni

To kompleks kilku budynków w ranczerskim stylu. Funkcję hotelowo-konferencyjną pełnią dwa budynki – Dwór Główny i Modrzewiowy Dworek. Między Dworem Głównym a Modrzewiowym Dworkiem powstały ścieżki wyłożone kostką brukową, zatem niezależnie od pogody można się łatwo przemieszczać między nimi. Wokół ogromna przestrzeń pełna wypielęgnowanej, zadbanej zieleni, z licznymi altanami grillowymi i Chatą Rybaka. W chacie można zorganizować wieczornego grilla nad stawem. Oprócz tego na terenie rozlokowano też dwupoziomowa chatę grillową dla 350 osób i wiatę grillową dla 250 osób. Rancho stwarza poczucie domowej, sielskiej atmosfery. 

Sale konferencyjne: Coraz nowocześniej

Organizatorzy spotkań mają do dyspozycji 4 sale konferencyjne: Wielką Polanę do 100 osób i mniejsze – Zimową, Modrzewiową i Pod Kogutkiem (dwie ostatnie w Modrzewiowym Dworku) – na szkolenia dla mniejszych grup. Wszystkie pomieszczenia odpowiadają wystrojem koncepcji obiektu, a te w Dworze Głównym mają klimatyzację. Obecnie trwa modernizacja zaplecza konferencyjnego – znajdzie się tu stylowe i eleganckie umeblowanie (krzesła, stoły), a także wymiana sprzętu audio-wideo w sali Wielka Polana.

Także Sala Bankietowa zostanie odnowiona. Trwa również rozbudowa obiektu o dodatkowe skrzydło Dworu Głównego, gdzie znajdzie się dodatkowa sala bankietowa, sala konferencyjna i pokoje. Planowane zakończenie rozbudowy to marzec 2016.

Pokoje: Przytulnie, wygodnie, swojsko

Rancho oferuje 100 miejsc noclegowych w 45 pokojach, dodatkowo możliwe jest kilka dostawek. Pokoje również utrzymane są w klimacie sielskim i w pełni współgrają wystrojem z całym obiektem. Wszystkie mają łazienki, a od niedawna są wyposażone w nowe telewizory. Wszystkie łóżka w Dworze Głównym zostały wymienione na wygodne, nowe, o dobrym hotelowym standardzie. Pokoje hotelowe rozłożone są w głównym budynku i dworku, co z jednej strony powoduje konieczność przechodzenia gości np. na śniadanie, natomiast jest dobrym rozwiązaniem w przypadku kilku konferencji w obiekcie – grupy mogą funkcjonować niezależnie i nie przeszkadzać sobie. Nowo powstająca część Dworu będzie utrzymana w bardziej hotelowym, stonowanym stylu. Po rozbudowie w obiekcie będzie łącznie 170 miejsc noclegowych.

Restauracje i bary: Elastycznie, na specjalne zamówienie

W Rancho nie funkcjonuje restauracja a la carte ani bar, ale posiłki można zamawiać wcześniej, na specjalne zamówienie, pod konkretne zapotrzebowanie danej grupy konferencyjnej. Natomiast obiekt dysponuje przestrzenią na pikniki, grille, ogniska i inne atrakcje gastronomiczne na wolnym powietrzu. Lunche czy uroczyste kolacje można zorganizować w sali restauracyjnej w Dworze Głównym albo w Dworku Modrzewiowym. Domeną obiektu jest tradycyjna, polska kuchnia. Śniadania dla gości hotelowych serwowane są w formie bufetu. Ponadto Rancho organizuje różnego rodzaju warsztaty m.in. kulinarne.

Atrakcje i usługi: Do wyboru, do koloru, do... outdooru

Pod względem atrakcji obiekt jest idealnie przygotowany do goszczenia grup szkoleniowych i integracyjnych. Goście maja do dyspozycji boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, minitor do quadów oraz stanowisko do strzelania z łuku i wiatrówki. Można tu zagrać w minogolfa na 18-dołkowym polu, skorzystać z nowego parku linowego z ośmioma trasami, czy pozmagać się ze wspinaczką na ściance.

Uczestnicy szkoleń i integracji mogą także bawić się nad wodą – wypożyczać kajaki i rowery wodne, wędkować (sprzęt na miejscu), a przed chatą rybaka zorganizować wieczorne ognisko. Ponad 20-hektarowy teren umożliwia zorganizowanie przeróżnych atrakcji teambuildingowych. Obsługa kompleksowo organizuje pikniki nawet dla grup do 3000 osób.

Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Bardzo dobra lokalizacja i położenie – blisko Warszawy, ale jednak w ekologicznie czystej, miłej okolicy. Duży, zadbany teren zielony wokół obiektu. Liczne i ciekawe propozycje outdoorowe dla grup. Atrakcyjne ceny i dobra obsługa – od lat stała, sprawdzona, profesjonalna załoga. Smaczna domowa kuchnia na miejscu - nawet dla dużych grup.

►Opinia serwisu konferencje.pl:

Duże, zadbane, sielskie ranczo z licznymi atrakcjami outdoorowymi dla grup zorganizowanych. Idealne na integracje, pikniki i szkolenia firmowe. Piękne otoczenie – las, łąki i malownicze widoki. Elastyczna obsługa zapewniająca profesjonalną pomoc. Możliwość organizacji kilku eventów czy szkoleń niezależnych od siebie, bez wzajemnego zakłócania sobie spokoju przez poszczególne grupy.