Znany podwarszawski obiekt Rancho Pod Bocianem, słynący ze spektakularnych imprez integracyjnych oraz doskonałego przygotowania konferencyjnego poszerza swoją ofertę. Już od kwietnia udostępni 28 nowych pokoi oraz nowe sale na konferencje i bankiety.

Do tej pory domeną Rancha Pod Bocianem były imprezy plenerowe, ze względu na dwudziestohektarowy zagospodarowany teren zielony otaczający obiekt. Pikniki, gra w golfa, zabawa w parku linowym, łowienie ryb, szaleństwo na quadach, czy ściance wspinaczkowej, a także grillowanie i tańce pod gołym niebem. Słowem, bardzo udana i efektowna integracja. Teraz Rancho postanowiło przyłożyć się jeszcze bardziej i zaoferować większe i bardziej profesjonalne zaplecze konferencyjne. Stąd decyzja o otwarciu nowej części hotelowej, która zaoferuje nie tylko nowe pokoje…

Nowe pokoje pod Warszawą już od kwietnia

Od kwietnia Rancho Pod Bocianem powiększy bazę noclegową obiektu do 180 miejsc. Dotąd było ich 107 w 46 pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych, apartamencie oraz domku weekendowym. Wszystkie w sielskim klimacie, czyli polska wieś i ciepły, rodzinny nastrój. Nowych pokoi jest 28, wszystkie są dwuosobowe typu twin. W swoim wystroju nawiązują do natury – fotografie polskich ptaków, pastelowa kolorystyka. W starych pokojach wymieniono łóżka oraz materace.

Rancho otwiera nowe sale na konferencje i bankiety pod Warszawą

Ale to nie wszystko. W nowej części hotelowej znajduje się również nowa sala konferencyjna, która pomieści 50 osób oraz nowa sala bankietowa połączona z tą istniejącą. Dzięki temu w Rancho Pod Bocianem podczas bankietu może bawić się jednocześnie 300 osób. Zatem, po otwarciu nowej części, obiekt zaoferuje pięć sal konferencyjnych i dwie bankietowe. Sale konferencyjne mają dostęp do światła dziennego, wyposażone są w klimatyzację oraz dostęp do sieci wi-fi. Co więcej, każda z sal konferencyjnych sąsiaduje z otwartą przestrzenią (antresolą lub holem), którą również można wykorzystać podczas eventu. Zadbano również o nowe stoły i krzesła we wszystkich salach konferencyjnych.

Gastronomiczna strona Rancha to Stara Izba z autorskim menu bazującym na polskiej tradycyjnej kuchni oraz… własna wędzarnia. W sali restauracyjnej Starej Izby znajduje się kominek oraz wyjście do ogrodu, pomieści ona jednocześnie się 32 osoby.