Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sadova

Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk
http://www.hotelsadova.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Sadova

Nowe sale konferencyjne hotelu Sadova w Gdańsku w 2016 roku

Data aktualności: 19-08-2015

  • Nowe sale konferencyjne hotelu Sadova w Gdańsku w 2016 roku - Hotel Sadova

    W Gdańsku, u zbiegu ulic Sadowej i Łąkowej, powstaje czterogwiazdkowy hotel Sadova, który zaoferuje 164 pokoje oraz 3 sale konferencyjne. Budowa trwa od października 2014 roku, a oddanie obiektu planowane jest na przełom czerwca i lipca 2016 roku.

     

    Jeszcze w sierpniu br. zakończony zostanie stan surowy budynku. Obszar, na którym powstaje hotel to teren dawnych koszar wojskowych. Czterogwiazdkowiec będzie dysponował 164 pokojami rozmieszonymi na czterech kondygnacjach. Trzy sale konferencyjne znajdą się na parterze budynku, podobnie jak hall wejściowy z recepcją, lobby z barem, basen, sala fitness, sauny, sala śniadaniowa oraz restauracja. Wygląd zewnętrzny budynku został dopasowany do otoczenia oraz architektury miasta. W jego sąsiedztwie znajduje się kilka zabytków, dlatego elewacja będzie nawiązywała do pięciu kamienic, które stały tu przed II Wojną Światową. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Domar.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: