Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SixtySix

Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa
http://www.hotelsixtysix.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel SixtySix

Już w sierpniu nowe cztery gwiazdki na konferencje w centrum Warszawy

Data aktualności: 04-07-2016

  • Już w sierpniu nowe cztery gwiazdki na konferencje w centrum Warszawy - Hotel SixtySix

    Przy warszawskim Nowym Świecie już w sierpniu otworzy się nowy luksusowy hotel oferujący salę konferencyjną - hotel SistySix.

     

    W samym centrum miasta, przy ul. Nowy Świat 66 powstaje nowy czterogwiazdkowiec. Hotel SixtySix zlokalizowany w odrestaurowanej dwupiętrowej kamienicy zaoferuje 36 miejsc noclegowyh w 18 pokojach. W obiekcie znajdzie się również wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny sala konferencyjna na kameralne szkolenia i spotkania – pomieści ona 20 osób. Elementem charakterystycznym wystroju sali jest ceglane sklepienie. Co więcej, w hotelu znajdzie się także winebar o tej samej nazwie. SixtySix to hotel butikowy, właściciele zapowiadają, że mimo otaczających luksusów, będzie w nim obowiązywała nieformalna atmosfera. Bardzo elegancki, łączący styl nowoczesny z klasyką Traktu Królewskiego hotel SixtySix pierwszych gości przyjmie w sierpniu br.