Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Skansen Conference & Spa

Gabriela Narutowicza 64, 90-200 Sierpc
http://hotelskansen.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Skansen Conference & Spa

Hotel Skansen na konferencje na Mazowszu już otwarty

Data aktualności: 22-12-2015

 • Hotel Skansen na konferencje na Mazowszu już otwarty - Hotel Skansen Conference & Spa

  Przy Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu został otwarty nowy obiekt hotelowo-konferencyjny. Hotel Skansen oferuje nie tylko miejsca noclegowe, ale i zaplecze konferencyjne i gastronomiczne.


  W hotelu Skansen odnaleźć można to, co go otacza, czyli polską tradycję i obrzędy kultywowane przez lata na mazowieckich wsiach, w połączeniu z dzisiejszą nowoczesnością. Dzięki swej lokalizacji hotel ten jest oryginalnym miejscem na organizację konferencji czy bankietu. Otaczające go 54 ha terenu zielonego z doliną rzeki Skry i lokalnymi wiejskimi zabytkami czynią go ciekawym miejscem dla tych, którzy liczą nie tylko na wnętrza, ale i okolicę. Obiekt oferuje 150 miejsc noclegowych w zróżnicowanych pokojach. Znajduje się tu sala widowiskowo-konferencyjna na 300 gości, która pozwala na organizację konferencji, szkoleń czy koncertów. Ponadto, można tu skorzystać ze strefy spa z zespołem basenów i gabinetami odnowy biologicznej. Zaplecze gastronomicznego tego miejsca to restauracja Regionalna oraz restauracja a’la carte serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej.

  Galeria

  • Hotel Skansen na konferencje na Mazowszu już otwarty - Hotel Skansen Conference & Spa
  • Hotel Skansen na konferencje na Mazowszu już otwarty - Hotel Skansen Conference & Spa
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: