Znajdujący się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego, Sułkowski Conference Resort to całoroczny obiekt hotelowy oraz centrum konferencyjne posiadające największy zespół sal konferencyjnych w całym regionie.

Jednym z atutów hotelu jest jego lokalizacja, bowiem mieści się ono poza miastem, w malowniczej okolicy nad jeziorem, niespełna 20 km od drogi krajowej łączącej Poznań z Wrocławiem. Sułkowski Conference Resort specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. W hotelowym centrum konferencyjnym znajduje się rozbudowany kompleks gastronomiczny z lobby barem, restauracjami i tarasami widokowymi, z których rozpościera się widok na malowniczy krajobraz Jeziora Dominickiego.

Duża przestrzeń na konferencje

Obiekt dysponuje ponad 500 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą w zależności od aranżacji paneli ściennych składa się od 4 do 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal z największą o wielkości ponad 300 mkw. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego, mają możliwość zaciemnienia i zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów (mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, projektor multimedialny, laptop, rzutnik folii, ekran, flipchart, TV z zestawem DVD/VHS/CD), a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu. Obsługa obiektu zapewnia profesjonalną obsługę konferencyjną. Ponadto centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie dodatkowych atrakcji, które wzbogacą konferencje o emocjonujące wrażenia.

Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 140 miejsc.