Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Swing Kraków

Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków
www.hotelswing.pl

Skontaktuj się z obiektem

Barbara Jachimczyk Conference & Event Manager 0048 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Swing Kraków

Odnowione sale Hotelu Swing gotowe na początek sezonu konferencyjnego

Data aktualności: 05-09-2016

 • Odnowione sale Hotelu Swing gotowe na początek sezonu konferencyjnego - Hotel Swing Kraków

  Dobiega końca metamorfoza wnętrz w krakowskim hotelu Swing. Oddał on do dyspozycji gości całkowicie odnowione i kompletnie wyposażone w sprzęt audiowizualny sale konferencyjne.

   

   

  Czterogwiazdkowy Hotel Swing zlokalizowany jest przy ulicy Dobrego Pasterza 124 w północnej części stolicy Małopolski. Można do niego wygodnie dojechać samochodem bądź autobusem zarówno z Dworca Głównego PKP, jak i z podkrakowskiego lotniska Balice. Hotel dzieli także niewielka odległość od autostrady A4. W pobliżu kompleksu znajdują się centra handlowe, Park Wodny, Multikino, a także hala Kraków Arena.

   


  Modernizacja pomieszczeń konferencyjnych Hotelu Swing

   

   

  Hotel Swing zapewnia zakwaterowanie dla ponad 290 osób, w 147 jedno- i dwuosobowych pokojach. Na terenie hotelu organizatorzy znajdą 7 nowo zaaranżowanych sal konferencyjnych, mogących pomieścić łącznie 550 osób. W klimatyzowanych salach zapewniony jest dostęp do szybkiego Internetu, nowoczesny system nagłośnienia oraz system multimedialny z ekranem i bezprzewodowymi mikrofonami. Za dodatkową opłatą organizatorzy mogą skorzystać w salach z projektora HD oraz przenośnego komputera. Nad prawidłowym przygotowaniem pomieszczeń do spotkań służbowych czuwa obsługa techniczna obiektu. Sale: Swing (300 mkw., do 300 osób), Fokstrot (73 mkw., do 75 osób), Milonga (111 mkw., do 104 osób), Quickstep (210 mkw., do 112 osób) i Charleston (50 mkw., do 60 osób) oraz dodatkowe Biznes Club (20 mkw., do 12 osób) i Biznes Cafe (19 mkw., do 12 osób) posiadają szeroką możliwość konfiguracji i dostosowywania pojemności do indywidualnych potrzeb gości biznesowych. Wnętrze sal otrzymało nowy wystrój – w zależności od sali: nowe tapety, wykładziny, przeprowadzono także renowację drzwi. Remont nie objął oddanej do użytku pod koniec zeszłego roku Sali Konferencyjnej Tango VIP Room.

   


  Wygoda gości w trakcie konferencji i poza nią

   

   

  O przyjemny pobyt gości konferencyjnych dbają także mieszczące się na terenie obiektu restauracje Quickstep i À la Carte, a także zajmująca ostatnie, czwarte piętro hotelu kawiarnia Retro Club. Ta ostatnia posiada dostęp do słonecznego tarasu z widokiem na panoramę Krakowa. Restauracje pomieszczą jednocześnie około 250 osób, można w nich także zorganizować kolacje konferencyjne lub spotkania biznesowe. Obie znajdują się obok przeszklonej sali Swing, z której goście mogą przejść do hotelowego tarasu. W działającym do późnych godzin wieczornych Centrum Relaksu i SPA goście hotelowi mogą skorzystać z suchej sauny fińskiej, łaźni parowej z aromaterapią, ekranu solnego oraz zestawu do koloroterapii. Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, do dyspozycji gości pozostaje hotelowy salon fryzjerski.

   

   

  Hotel od niedawna posiada specjalną ofertę dla gości, którzy na konferencję postanowią przyjechać własnym motocyklem. Na terenie obiektu znajduje się wydzielona strefa z bezpłatnymi, zadaszonymi stanowiskami do przechowywania jednośladów, wyposażona w wypożyczane również nieodpłatnie akcesoria i sprzęt do obsługi i konserwacji pojazdów oraz odzieży motocyklowej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • SYLWESTER w RESTAURACJI QUICKSTEP

 • SYLWESTER w RETRO CLUB

 • EVENTY FIRMOWE

  Szanowni Państwo, Organizujemy spotkania i eventy firmowe a oferowane przez nas propozycje zawierają kompleksową obsługę imprezy, co pozwoli zaoszczędzić Państwu czas na wyszukiwanie dodatkowych atrakcji. Przedstawione propozycje są przygotowane dla imprez od 80 do 300 uczestników. W naszej ofercie...
 • WESELA

  WYMARZONE WESELE W HOTELU SWING**** Huczne przyjęcie weselne z rozmachem, czy kameralna rodzinna uroczystość? W Hotelu Swing spełniamy wszystkie marzenia nowożeńców! Klimatyczna atmosfera naszej restauracji sprzyja organizacji niebanalnych przyjęć. Każde wesele traktujemy indywidualnie i staramy...
 • STUDNIÓWKA

  Studniówka to wyjątkowe święto dla każdego maturzysty. Z przyjemnością proponujemy Państwu organizację niezapomnianego balu studniówkowego. Nowoczesne wnętrza i wspaniała atmosfera restauracji Hotelu Swing sprzyja organizacji niebanalnych przyjęć. Każde takie przyjęcie traktujemy indywidualnie i...