Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Trylogia

Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka
www.hoteltrylogia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Ładno Manager Hotelu 66477...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Trylogia

Hotel Trylogia z tańszymi noclegami dla gości Targów TT Warsaw

Data aktualności: 13-10-2014

 • Hotel Trylogia z tańszymi noclegami dla gości Targów TT Warsaw - Hotel Trylogia

  Położony 9 km od hali MT Polska Hotel Trylogia w Zielonce pod Warszawą zaprasza gości XII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw do skorzystania z noclegów w niższej, atrakcyjnej cenie.

   

  Dla gości odbywających się w dniach 27-29 listopada 2014 r. Targów TT Warsaw hotel zapewnia 10% rabatu na noclegi. Nocleg w pokoju jednoosobowym kosztuje 153 zł, dwuosobowym – 216 zł, a trzyosobowym – 288 zł. Cena obejmuje obfite śniadanie w formie bufetu, dostęp do Internetu, monitorowany parking oraz transfer na targi (po wcześniejszym uzgodnieniu).

  Rabat dotyczy rezerwacji na hasło „MT Polska", dokonywanych drogą mailową (), telefoniczną (tel. 22 771 82 24) lub w recepcji (nie dotyczy rezerwacji przez portale rezerwacyjne).

  Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka

   

  Hotel na konferencje pod Warszawą

   

  Znajdujące się 6 km od Warszawy Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Trylogia dysponuje czterema salami konferencyjnymi o powierzchni od 50 do 500 mkw.. Największa Sala Rycerska (500 mkw.) mieści 350 osób w ustawieniu teatralnym i 300 w bankiecie zasiadanym. Sala Książęca jest odpowiednia dla 120 osób w ustawieniu teatralnym i 100 na bankiecie. Sala Teatralna jest w stanie pomieścić 50 gości w ustawieniu teatralnym i 80 na bankiecie. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje również Sala Trylogia, która mieści 40 osób podczas konferencji, a 25 osób na bankiecie. Goście biznesowi mogą skorzystać z kameralnej sali Hetmańskiej, mieszczącą do 12 osób.

  Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka

   

  Na eventy i imprezy integracyjne

   

  Ofertę Hotelu Trylogia uzupełniają różnorodne eventy - gry fabularne i teambuildingowe, paintball, park linowy, wspinaczka skałkowa oraz kuligi i przejażdżki wozami taborowymi. Część z nich jest organizowana na czterohektarowym terenie wokół obiektu. Pozostałe proponowane przez hotel atrakcje to m.in. występy muzyczne, pokazy pirotechniczne, barmańskie i iluzjonistyczne oraz tematyczne wieczory w klimatach Las Vegas i Bollywood.

  Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka Hotel Trylogia sale konferencyjne pod Warszawą Zielonka

  Na zaplecze noclegowe podwarszawskiego hotelu składa się 120 miejsc w 57 pokojach. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostają również: drink bar, sala bilardowa, gabinet spa z grotą solną, sauną fińską i jacuzzi oraz Muzeum Historii Filmów Jerzego Hoffmana.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Promocja na noclegi dla uczestników Targów TT Warsaw

  Goście Targów TT Warsaw otrzymają 10% rabatu na noclegi. Rabat dotyczy rezerwacji dokonywanych drogą mailową (recepcja@hoteltrylogia.pl) , telefoniczną (tel. 22 771 82 24) lub w recepcji i nie dotyczy rezerwacji dokonywanych poprzez portale rezerwacyjne. Przy dokonywaniu rezerwacji należy powołać...