W ramach rozwoju sieć Vienna International utworzyła nowe stanowiska. Jednym z nich jest Operations Manager w hotelu angelo w Katowicach. Stanowisko to objął Rafał Gucia.

Rafał Gucia z branżą hotelarską związany jest odkąd rozpoczął pracę zawodową po studiach. Jest absolwentem kierunku Turystyka na AWF w Krakowie. W 2007 r. został zastępcą dyrektora hotelu Novotel Centrum w Katowicach, a pięć lat później objął stanowisko dyrektora hotelu Mercure Karpacz Resort. Zanim dołączył do zespołu angelo, był dyrektorem hotelu Best Western Premier w Katowicach. Ponadto zawodowo zajmuje się również dziennikarstwem sportowym - od 18 lat jest spikerem najważniejszych imprez sportowych na Podhalu, w tym Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Hotel angelo w Katowicach oferuje aż 12 sal konferencyjnych, które pomieszczą łącznie niemal 700 osób, 416 miejsc noclegowych w 203 pokojach i apartamentach oraz centrum fitness, restaurację, Jazz Bar oraz parking podziemny. Obiekt ten znajduje się w centrum miasta, jedynie 750 m od dworca głównego i 600 m od katowickiego Spodka.