Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vienna House Easy Katowice

Sokolska 24, 40-086 Katowice
https://www.viennahouse.com/pl/easy-katowice/hotel/w-skrocie.html

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Ambrożyńska-Kołbuk Convention Sales Manager 32 78...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Vienna House Easy Katowice

Rafał Gucia na stanowisku Operations Managera w hotelu Angelo Katowice

Data aktualności: 19-11-2015

 • Rafał Gucia na stanowisku Operations Managera w hotelu Angelo Katowice - Hotel Vienna House Easy Katowice

  W ramach rozwoju sieć Vienna International utworzyła nowe stanowiska. Jednym z nich jest Operations Manager w hotelu angelo w Katowicach. Stanowisko to objął Rafał Gucia.


  Rafał Gucia z branżą hotelarską związany jest odkąd rozpoczął pracę zawodową po studiach. Jest absolwentem kierunku Turystyka na AWF w Krakowie. W 2007 r. został zastępcą dyrektora hotelu Novotel Centrum w Katowicach, a pięć lat później objął stanowisko dyrektora hotelu Mercure Karpacz Resort. Zanim dołączył do zespołu angelo, był dyrektorem hotelu Best Western Premier w Katowicach. Ponadto zawodowo zajmuje się również dziennikarstwem sportowym - od 18 lat jest spikerem najważniejszych imprez sportowych na Podhalu, w tym Pucharu Świata w skokach narciarskich.

   

  Hotel angelo w Katowicach oferuje aż 12 sal konferencyjnych, które pomieszczą łącznie niemal 700 osób, 416 miejsc noclegowych w 203 pokojach i apartamentach oraz centrum fitness, restaurację, Jazz Bar oraz parking podziemny. Obiekt ten znajduje się w centrum miasta, jedynie 750 m od dworca głównego i 600 m od katowickiego Spodka.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Wiosenna Promocja

  Co 10 pokój i pakiet konferencyjny gratis dla wszystkich konferencji w maju i czerwcu. Skontaktuj się: Grzegorz Bielański, +48 32 78 38 138, grzegorz.bielanski@viennahouse.com