Otwarty pierwszego dnia września butikowy Hotel Wawel Queen pochwalić się może wieloma atutami. Prestiżowe położenie u podnóża Wzgórza Wawelskiego i w otoczeniu krakowskich Plant, designerskie wnętrza odrestaurowanej, prawie stuletniej kamienicy oraz interesująco zaprojektowane zaplecze konferencyjne, przyciągną najwybredniejszych gości spotkań biznesowych.

Z myślą o nich przygotowano 3 sale konferencyjne. Sala Klubowa to klimatyczna przestrzeń ze skórzanymi sofami, kominkiem oraz sprzętem multimedialnym, w której zaaranżować można spotkania i firmowe uroczystości dla 10–12 gości. Sala Kameralna sprawdzi się podczas zebrań, narad i rozmów rekrutacyjnych w gronie 6 osób. Sala Patio polecana jest zaś szczególnie na uroczystości do 20 uczestników. Połączenie z Patio daje możliwość przeniesienia spotkania na świeże powietrze.

Do dyspozycji gości hotelu oddanych zostało 49 eleganckich pokoi typu: Standard, Superior, Deluxe i Family. Na miejscu działa restauracja Wawel Queen Restaurant, w której skosztować można dań autorstwa Szefa Kuchni Piotra Pabisiaka. Ciekawym urozmaiceniem kulinarnej oferty będą jego kolacje degustacyjne 7Chwil. Restaurację można wynająć na wyłączność na uroczystości firmowe dla maksymalnie 40 osób. Na aromatyczną kawę oraz słodkie i słone przekąski warto zaprosić współpracowników do kawiarenki Snack Cafe.