Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wiatraczna

Czapelska 34a, 04-081 Warszawa
http://hotelwiatraczna.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Adrianna Fortuna +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wiatraczna

W Warszawie otwarto nowy trzygwiazdkowiec z salami konferencyjnymi

Data aktualności: 11-07-2016

  • W Warszawie otwarto nowy trzygwiazdkowiec z salami konferencyjnymi - Hotel Wiatraczna

    Na warszawskiej Pradze, tuż przy rondzie Wiatraczna otwarty został nowy hotel trzygwiazdkowy. Dysponuje dwoma nowoczesnymi salami konferencyjnymi z możliwością połączenia.


    Hotel Wiatraczna swoją nazwę zapożyczył od najpopularniejszego na Grochowie ronda. Mieści się zaledwie 100 m od tegoż ronda, pomiędzy al. Stanów Zjednoczonych, a ul. Grochowską. 


    Hotel oferuje 2 niewielkie, ale eleganckie sale konferencyjne, które można połączyć, uzyskując powierzchnię na konferencję dla ok. 80 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, mają dostęp do Internetu i pełne wyposażenie techniczne.

    Obiekt dysponuje 54 miejscami noclegowymi w 28 pokojach i apartamentach. Goście mogą stołować się w hotelowej Restauracji Narodowa na parterze budynku lub w sali na 1. piętrze.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: