Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wyspiański

Westerplatte 15, 31-033 Kraków
https://www.hotel-wyspianski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Bryk spec.ds.konferencji +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wyspiański

Zakończono kolejny etap inwestycji w krakowskim hotelu

Data aktualności: 27-03-2018

 • Zakończono kolejny etap inwestycji w krakowskim hotelu - Hotel Wyspiański

  Goście Hotelu Wyspiański w Krakowie od miesiąca mogą korzystać z odnowionych pokoi oraz łazienek. Renowacja przebiegała etapami. Pierwsza faza zakończyła się zimą ubiegłego roku, natomiast druga – w lutym 2018 r. Dzięki remontowi 157 pokoi znajdujących się w głównej części budynku zyskało nowoczesny wygląd, łączący neutralną biel i odcienie szarości z mocnymi akcentami: fioletem i różem. Wraz z pokojami gruntownie odnowione zostały też hotelowe łazienki.

  Obecnie małopolski trzygwiazdkowiec oferuje 231 pokoi (łącznie 516 miejsc) w 2 kategoriach: Classic i Premium.

   

   

  To nie pierwsze duże zmiany w wybudowanym w latach 90. Hotelu Wyspiański. Modernizacja rozpoczęła się już kilka lat temu, wraz z powiększeniem obiektu o dodatkowe skrzydło hotelowe. Następnie odświeżono wnętrza w głównym budynku, w tym również – w minionym roku – 5 sal konferencyjnych

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: