Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zacisze Cisiec

Turystyczna 1, 34-350 Cisiec
http://www.hotelzacisze.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Zacisze Cisiec

Nowe sale na konferencje w górach – hotel Zacisze otwarty

Data aktualności: 23-03-2015

  • Nowe sale na konferencje w górach – hotel Zacisze otwarty - Hotel Zacisze Cisiec

    Ostatniego dnia lutego br. swoją działalność rozpoczął hotel Zacisze – nowy obiekt wypoczynkowy i konferencyjny zlokalizowany w górskiej części województwa śląskiego. Standard hotelu to trzy gwiazdki.

     

    Hotel znajduje się w południowej części województwa śląskiego, u stóp Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, w miejscowości Cisiec. Dysponuje zapleczem konferencyjnym składającym się z trzech  sal, w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny, nadających się na organizację zarówno dużego eventu, jak i kameralnego spotkania biznesowego. Zaplecze noclegowe nowo otwartego obiektu to 10 pokoi: dwa z nich typu Standard, siedem typu Studio oraz jeden apartament. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja serwująca dnia kuchni polskiej i europejskiej. Hotel połączony jest z pensjonatem Zacisze, w którym znajduje się m.in. strefa wellness oraz spa. Nie bez znaczenia pozostaje położenie hotelu. Ponieważ jego lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na otoczenie gór i bliskość natury – niedaleko znajduje się Żywiecki Park Krajobrazowy - hotel Zacisze może sprawdzić się także na firmowy wyjazd integracyjny. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: