Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport

Kępka 3, 34-331 Przyłęków
http://www.hotel-zywiecki.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Kopytko 69645...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport

Hotel w Beskidach dołącza do programu Polish Prestige Hotels & Resorts

Data aktualności: 10-11-2016

 • Hotel w Beskidach dołącza do programu Polish Prestige Hotels & Resorts - Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport

  W październiku br. czterogwiazdkowy Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport dołączył do listy obiektów zrzeszonych w programie marketingowym Polish Prestige Hotels & Resorts. To już 34. obiekt na liście placówek wyróżniających się pod względem jakości świadczonych usług i standardu infrastruktury.

   

   

  Polish Prestige Hotels to program marketingowy działający na krajowym rynku hotelarskim od 1997 roku. Celem inicjatywy jest promowanie polskich obiektów o najwyższej jakości świadczonych usług i budowanie alternatywy wobec rosnącego na naszym rynku udziału zagranicznych sieci hotelarskich. Ambicją założyciela programu, Fundacji PPH, było wspieranie działalności rodzimych obiektów o standardzie co najmniej trzygwiazdkowym, których działalność koresponduje z polskim i regionalnym dziedzictwem kulturowym.

   

   

  Do grona obiektów Polish Prestige Hotels od miesiąca należy położony w Beskidzie Żywieckim czterogwiazdkowy Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport. Organizatorzy konferencji znajdą w nim 2 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 100 mkw., z których większa pomieści do 80 osób w układzie teatralnym i do 45 osób w ustawieniu szkolnym, a mniejsza sprawdzi się jako miejsce kameralnych spotkań w gronie 10 uczestników. Obiekt oferuje również 65 miejsc noclegowych w 30 pokojach. Na terenie hotelu działa centrum Wellness oraz Medical SPA z 5 gabinetami zabiegowymi. Hotel Żywiecki zapewnia gościom konferencji liczne atrakcje takie jak: basen, sauna, wypożyczalnia rowerów i quadów, a nawet własny stok narciarski.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: