Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
ibis Gdańsk Stare Miasto

Trójmiastu przybywa sal konferencyjnych. Otwarto hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Data aktualności: 23-08-2016

 • Trójmiastu przybywa sal konferencyjnych. Otwarto hotel ibis Gdańsk Stare Miasto - ibis Gdańsk Stare Miasto

  Poszerza się oferta miejsc konferencyjnych w Gdańsku. Goście nowego hotelu będą mogli zorganizować spotkanie w jednej z dwóch kompletnie wyposażonych sal lub odpocząć w jednym ze 120 pokoi.


   

  Do polskiej rodziny hoteli ibis 22 sierpnia br. dołączył nowy obiekt, położony na Starym Mieście, przy ulicy Heweliusza 24. Dużym atutem nowego hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto, z punktu widzenia organizacji konferencji, jest jego doskonałe położenie, w bezpośredniej bliskości Głównego Dworca PKP i naprzeciwko punktu odpraw lotniskowych Terminal Miasto. Jedynie 15 kilometrów dzieli nowy kompleks od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Po kilku minutach spaceru goście hotelowi będą mogli podziwiać atrakcje turystyczne Gdańska takie jak: Bazylika Mariacka, fontanna Neptuna i Żuraw. Spacerowicze mogą się także udać na nadbrzeże Motławy, aby podziwiać widok na rzekę, Wyspę Spichrzów oraz port.

   

   

  Dogodna aranżacja spotkania firmowego


   

  Do dyspozycji organizatorów spotkań trójmiejski hotel oddaje 2 nowoczesne sale o łącznej powierzchni 86 mkw., obie, Północ i Południe, mogą pomieścić do 40 osób, natomiast po połączeniu stworzyć przestrzeń dla maksymalnie 80 osób w ustawieniu teatralnym. Klimatyzowane sale wyposażone są w rzutniki oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z hotelowego parkingu, również dla autokarów.

   

   

  Pokoje urządzone w standardzie ibis Sweet Room

   

   

  W hotelu dostępnych jest 120 pokoi, w tym 80 dwuosobowych. Ponadto, do dyspozycji gości ibis oddaje 12 pokoi rodzinnych, które oprócz wygodnego, podwójnego łóżka, wyposażone są również w rozkładaną sofę. W wyposażeniu pokoi goście odnajdą niezbędne udogodnienia, takie jak: wystrój zgodny z sieciowym standardem Sweet Room, klimatyzacja, telefon, czy wi-fi. W hotelu działają serwująca dania kuchni międzynarodowej restauracja ibis Kitchen oraz bar.

   

   

  Konferencja w nowoczesnych i ekologicznych przestrzeniach


   

  Nowy kompleks ibis Gdańsk Stare Miasto to pierwszy i – jak na razie – jedyny obiekt w Polsce wybudowany zgodnie z założeniami ekologicznego certyfikatu jakości BREEAM. Oznacza to zmniejszone zużycie energii elektrycznej, redukcję ilości odpadów i kosztów funkcjonowania hotelu. Kolejnym ma być hotel Mercure Kraków Stare Miasto, którego otwarcie zapowiadane jest na wrzesień.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: