Marka ibis Styles nie bez przyczyny kojarzona jest z komfortem i oryginalnymi projektami. Nie inaczej jest w przypadku nowo otwartego hotelu ibis Styles Bolesławiec, którego wnętrza nawiązują do dziedzictwa regionu - ceramicznych rękodzieł. Bolesławiecki trzygwiazdkowiec organizatorom spotkań udostępnia 4 sale konferencyjne, z możliwością połączenia w większą przestrzeń.

Dolnośląski hotel zachęca gości biznesowych atrakcyjnym usytuowaniem w ścisłym centrum miasta, niebanalnym designem i wyborem przestrzeni konferencyjnych. Gabaryty sal dostosowane są zarówno do zorganizowania szkoleń dla 25 uczestników, jak i większych spotkań dla grup liczących 80 osób. Sale - dzięki ściankom  mobilnym - można połączyć w dużą przestrzeń (367 m kw.), uzyskując miejsce na konferencje dla 135 osób w układzie teatralnym.

ibis Styles Bolesławiec sale konferencyjne

Uczestnicy spotkań biznesowych odbywanych w ibis Styles Bolesławiec zapamiętają motyw przewodni widoczny w przestrzeniach wspólnych oraz pokojach, które zdobią ceramiczne talerze na ścianach czy fotele przypominające kształtem filiżanki. Również nazwy sal konferencyjnych nawiązują do ceramiki.

 ibis Styles Bolesławiec sale konferencyjne

Hotel ibis Styles Bolesławiec oferuje 65 kolorowych pokoi jedno- i dwuosobowych. W restauracji Winestone goście spróbują dań kuchni międzynarodowej oraz doskonałych win, a dużą atrakcją jest działająca w obiekcie i pierwsza w Bolesławcu kręgielnia. Hotel połączony jest z parkiem wodnym Orka, dzięki czemu goście skorzystać mogą z kompleksu basenów, zjeżdżalni, jacuzzi, siłowni i spa.

ibis Styles Bolesławiec sale konferencyjne