Każda nowość wiąże się z ryzykiem, czy wybór jest tym najlepszym z możliwych, uwzględniającym wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. W branży spotkań biznesowych takie decyzje trzeba podejmować każdego dnia, ale warto mieć na uwadze sprawdzone rozwiązania. Po co błądzić, skoro można konferencje bądź warsztaty urządzić w miejscu, którego marka budzi zaufanie? Wybierając się do Siedlec, zaplanujcie pobyt w obiekcie należącym do uznanej rodziny hoteli – ibis Styles. Tu zrealizujecie swoje plany związane z konferencjami punkt po punkcie.

Wiele osób kieruje się myślą o tym, że podejmując decyzje, możemy wybrać jednocześnie tylko dwie opcje z niezmiennego trio: czas – jakość – koszt. Gdy wybierzemy jakość i czas, musimy mieć świadomość, że cena nie będzie najniższa. Jeśli priorytetem są niskie koszty i czas, nie możemy oczekiwać wysokiej jakości usługi. Stawiając na dobry produkt w atrakcyjnej cenie, powinniśmy się liczyć z tym, że realizacja usługi potrwa. Ale od każdej zasady jest wyjątek. W ibis Styles Siedlce czas, jakość i ekonomiczność przedsięwzięcia wzajemnie się nie wykluczają. Personel hotelowy zadba o to, by oferowane usługi zostały wykonane na wysokim poziomie. Ma również świadomość, że czas to pieniądz, a w świecie eventów i konferencji liczy się perfekcyjne przygotowanie wydarzenia firmowego i wszystko musi zostać dopięte na czas na ostatni guzik. Jeśli zatem jeszcze nie rozstrzygnęliście, w którym obiekcie konferencyjnym zorganizować swoje spotkanie biznesowe, podpowiadamy – Siedlce, ul. Jana Pawła II 10. W sąsiedztwie aquaparku znajduje się ibis Styles, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

Hotel usytuowany jest w odległości 2 km od centrum Siedlec, od dworca kolejowego w Mińsku Mazowieckim dzieli go niewiele ponad 50 km, od stołecznego lotniska – 104 km. Podróżujący samochodem mogą skorzystać z parkingu na 800 miejsc.

Zjazdy i konferencje w ibis Styles Siedlce? Naturalnie!

Ibis Styles Siedlce to obiekt, w którym poczujecie powiew nowości – został otwarty w czerwcu 2016 roku. Nie tylko nowość jest atutem siedleckiego obiektu – inspiracją przy aranżacji wnętrz była natura, liście, kwiaty i zioła. W tak przyjemnych wnętrzach goście zregenerują siły nadwątlone podczas wytężonej pracy, a przyjemne, stonowane barwy pomieszczeń, w których zorganizowane są spotkania, pozwolą skoncentrować się na tym, co najistotniejsze – na ludziach i przekazie. Na terenie hotelu znajduje się 5 sal konferencyjnych, noszących nazwy kwiatów i ziół. Najmniejsze, "Chabrowa" (36 mkw.) i "Różana" (21 mkw.), pomieszczą 21 osób w układzie teatralnym. Sale "Bazyliowa" (35 mkw.) oraz "Lawendowa" (46 mkw.) znakomicie nadadzą się na spotkania na ok. 33 uczestników. Największe z pomieszczeń, sala "Miętowa" (190 mkw.), będzie idealna na szkolenia dla 138 osób w ustawieniu teatralnym. Jeśli potrzebujemy większej przestrzeni, możemy skorzystać z opcji połączenia wszystkich powyższych sal konferencyjnych oraz foyer (78 mkw.), dzięki czemu uzyskamy pomieszczenie o powierzchni 449 mkw., gdzie wygodnie usiądzie nawet 409 gości w ustawieniu teatralnym. Sale wyposażone są w ekrany, projektory multimedialne, tablice i flipcharty. Możliwe jest także skorzystanie z mównicy czy szatni.

Postaw na wygodę i ciekawe wzornictwo. Zaplecze hotelowe siedleckiego ibis Styles

Zwolnijmy tempo i pozwólmy sobie na odzyskanie równowagi. Najlepiej odpoczywa się we wnętrzach, które przypominają dom – są przytulne, schludne, interesująco zaaranżowane, po prostu skłaniają do spędzenia w nich więcej czasu ponad sam nocleg. Ibis Styles Siedlce oferuje 100 dwuosobowych pokoi (w tym 4 apartamenty z aneksem kuchennym) dla łącznie 208 osób. Ergonomiczne łóżka Sweet Bed by ibis Styles pozwalają naprawdę dobrze się wyspać. Do wyposażenia należą także indywidualnie sterowana klimatyzacja, płaski TV, biurko, łazienka z prysznicem oraz wifi.

Przywiązanie do natury jest widoczne na każdym kroku. Począwszy od ręcznie malowanych kwiatowych grafik na ścianach, poprzez dobór materiałów, kolorystyki i wzornictwa, a skończywszy na takich detalach, jak wszechobecność świeżych kwiatów i ziół. Jest to jednocześnie spotkanie z nowoczesnością: prostota form, brak zbędnych ozdób, łączenie estetyki z funkcjonalnością, zestawienie różnych faktur, takich jak beton i surowe drewno. To wszystko sprawia, że we wnętrzach czujemy atmosferę relaksu i odprężenia.

Dalszą wędrówkę hotelowymi korytarzami także wyznaczają „kwiatowe tropy”. Zajrzyjmy do restauracji „Lukrecja”. Przestronne, nowoczesne pomieszczenie, które znakomicie spełni się w roli miejsca pokonferencyjnych rozmów i obiadów. Podstawę stanowi kuchnia międzynarodowa, ale możemy zamówić też dania z menu wegetariańskiego, bezglutenowego lub dietetycznego. Poza smacznymi potrawami w karcie znajdziemy także ciekawe mieszanki herbat i ziół. Wieczorem można zaś wybrać się na drinka do hotelowego Lobby baru.

W ramach noclegu hotel ibis Styles Siedlce oferuje godzinny dostęp do Parku Wodnego, gdzie po ciężkim dniu pracy można się odprężyć w saunie, jacuzzi lub popływać w basenie. Dodatkowe atrakcje związane z pobytem w siedleckim ibis Styles można zorganizować też w którymś z pobliskich stadionów sportowych lub zaproponować uczestnikom konferencji spacer po mieście lub okolicznych łąkach. Nowocześnie, a naturalnie!