W zabytkowych koszarach Fortu Służew na stołecznym Ursynowie w połowie lutego br. działalność zainaugurowała K9 przestrzeń do wynajęcia. W kompleksowo odrestaurowanym obiekcie meeting plannerzy znajdą dwie połączone ze sobą sale, które zarezerwować można na konferencje, szkolenia, eventy i launche produktów. 

Większa z sal, o powierzchni 75 mkw., w układzie teatralnym pomieści 80 osób, zaś mniejsza (35 mkw.) - 35 uczestników spotkania. Obie przestrzenie są klimatyzowane, a dzięki dużym oknom mają dostęp do światła dziennego. Uwagę zwraca nowoczesny wystrój, którego neutralna kolorystyka pozwala na dostosowanie wnętrza do projektu i zamysłu organizatorów wydarzeń. Do ich dyspozycji oddane zostało profesjonalne wyposażenie audiowizualne - elektrycznie opuszczane ekrany, rzutniki multimedialne i nagłośnienie. Na suficie zainstalowana została specjalna krata, która umożliwia podwieszanie dodatkowego sprzętu lub elementów scenografii. 

K9 przestrzeń do wynajęcia Warszawa sale konferencyjne

W nowo otwartym obiekcie eventowym wydzielono także miejsce na zaplecze produkcyjne, które możne posłużyć również jako garderoba, zaplecze techniczne bądź strefa VIP. Przestrzeń w całości dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dużym atutem lokalizacji w Forcie Służew jest sąsiedztwo licznych restauracji i barów, serwujących kuchnię różnego typu. Osoby planujące zorganizowanie w K9 przyjęcia lub konferencji z przerwą kawową, mogą skorzystać z usług cateringowych sprawdzonych firm współpracujących na co dzień z obiektem. W miesiącach ciepłych przestrzeń eventowa powiększy się o ogródek o powierzchni 25 mkw., do którego można przenieść część atrakcji towarzyszących wydarzeniu.

Na miejscu uczestnicy spotkania skorzystać mogą z bezpłatnego parkingu, w pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe.