To, w jakich warunkach pracujemy i odpoczywamy, wpływa na nasze samopoczucie i wyobraźnię. Jeśli dość już masz zgiełku miasta i marzysz o przeniesieniu kolejnego spotkania biznesowego do spokojnej miejscowości otoczonej zielenią, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Położony 20 km od Elbląga Kadyny Folwark Hotel Spa zapewni ciszę i bliskość przyrody z jednej strony, profesjonalne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wiele atrakcji dla zwolenników aktywnego wypoczynku, z drugiej. A to tylko początek przygody.

 

Kadyny Folwark Hotel SPA jest miejscem, o którym swobodnie powiedzieć można: dobrze wykorzystany potencjał. Zacznijmy od malowniczego położenia nad Zalewem Wiślanym, na terenie parku krajobrazowego i rezerwatu "Kadyński Las". Do obiektu przynależy 150-hektarowy teren zielony, na którym zorganizować można duże imprezy integracyjne, gry plenerowe, zajęcia team buildingowe czy firmowego grilla (w Folwarku czeka na Was domek grillowy).

W ciepłe dni doskonałym pomysłem będzie zorganizowanie lunchu w plenerze lub z wykorzystaniem namiotu bankietowego dla około 60 osób. Organizatorzy spotkań chętnie integrują swoje grupy podczas wieczornego ogniska, któremu towarzyszy muzyka na żywo. Kreatywność pracowników rozbudzą organizowane w Folwarku warsztaty artystyczne, gry detektywistyczne lub wieczory tematyczne, np. kowbojski lub wenecki. Kadyny Folwark Hotel SPA dostosowany jest do aranżacji eventów, spotkań dla większej liczby uczestników, jak i kameralnych rozmów, narad i burz mózgów. Podobnie elastyczne jest zaplecze biznesowe: na duże konferencje i mniejsze warsztaty.

Na bankiet, warsztaty i konferencję. Stylowe sale w Folwarku Kadyny

Jeśli chcesz zapewnić gościom swojego wydarzenia wyjątkowe miejsce z przeszłością, lepiej trafić nie mogłeś. Położony na terenie dawnej letniej rezydencji Cesarza Niemiec Wilhelma II Kadyny Folwark Hotel SPA zachwyca architekturą liczących sobie niemal 300 lat budynków. Ten zabytkowy, przywrócony do życia po burzliwych latach powojennych obiekt otwarty jest na nowe wyzwania i wydarzenia.

Największa z przestrzeni konferencyjnych, Sala pod konikiem (270 mkw.), w układzie teatralnym pomieści 140 osób. Wysokie (4,5 m), jasne i klimatyzowane wnętrze, z marmurową posadzką i dodającymi charakteru drewnianymi belkami na suficie, będzie się znakomicie prezentować podczas oficjalnych wydarzeń oraz kolacji o mniej formalnym charakterze. Sale Konferencyjna (60 mkw.) oraz Bankietowa (90 mkw.) sprawdzą się podczas szkoleń dla 40–60 uczestników oraz stylowych bankietów zasiadanych dla 35–40 gości. Na zebrania zarządu w gronie 14 osób polecamy Salę Witkacy, ozdobioną obrazami polskiego artysty. Na potrzeby wydarzeń firmowych i małych eventów w Folwarku Kadyny zarezerwować można także salę restauracji "Stara Gorzelnia", mieszczącą 80 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie przestrzenie wyposażone są w sprzęt konferencyjny, objęte dostępem do Internetu, a na uczestników spotkań czekają smaczne przerwy kawowe i słodkie bufety.

Praca i relaks na Mazurach. Wyjątkowe spotkania w zabytkowym obiekcie

Do dyspozycji organizatorów spotkań w Kadyny Folwark Hotel SPA oddane są 43 komfortowe pokoje, w których łącznie zakwaterować można 93 osoby. Stylowy wystrój harmonizuje z wnętrzami całego obiektu, a spokojne otoczenie pozwala regenerować siły naprawdę efektywnie. Goście Folwarku cenią sobie miejscową kuchnię. Mieszcząca się w budynku działającej w czasach Cesarza Wilhelma II destylarni spirytusu restauracja "Stara Gorzelnia" kusi podniebienia gości daniami kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej. Na kawę, słodkości i/lub lampkę wina warto się wybrać ze współpracownikami do Kawiarnio-Winiarni

Po konferencji... galopem do atrakcji w Kadyny Folwark Hotel SPA

Kadyny Folwark Hotel SPA słynął po wojnie ze swojej stadniny i choć ten rozdział historii obiektu jest już zamknięty, do tej tradycji nawiązują nowi właściciele Folwarku, proponując swoim gościom przejażdżki konne dla mniej i bardziej zaawansowanych jeźdźców, pod opieką instruktora. Rozplanowując atrakcje dla uczestników konferencji, warto wykorzystać atuty położenia – bliskość Zalewu Wiślanego i oddalonej o 800 m piaszczystej plaży. Po szkoleniach warto zachęcić grupę do wypróbowania sił w sportach wodnych: kitesurfingu lub windsurfingu, albo zaprosić współpracowników na rejs statkiem wycieczkowym, przejażdżkę żaglówką lub wyprawę kajakami. Na miejscu do dyspozycji gości obiektu oddane jest pole do minigolfa i boisko do siatkówki. Do aktywnych Kadyny należą!

Pogoda dziś nie dopisała? Zapoznajcie się z ofertą SPA. Dwa baseny: zewnętrzny i wewnętrzny, sauny, zabiegi kosmetyczne, masaże. Wszystko po to, by niezależnie od pory roku i typu planowanego wydarzenia, jego goście nie mieli wątpliwości: "Gdzie w przyszłym roku? Oczywiście konferencja tylko na Mazurach, w Kadynach!"