Zakończył się drugi etap rozbudowy kompleksu Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce. Oddane do użytku w lutym br. nowe budynki mieszczą 89 komfortowych apartamentów.

Otwarty w marcu 2019 roku Lake Hill Resort & Spa powiększył swoją ofertę o dwa nowe budynki. Znalazły się w nich apartamenty z widokiem na Zalew Sosnówka, góry bądź otaczający obiekt las.

Lake Hill Resort & SPA Sosnówka sale konferencyjne

Apartamenty są jasne i przestronne, o powierzchni od 35 m kw. do 49 m kw., z elementami wystroju nawiązującymi do lokalnego wzornictwa. Wyposażono je w łóżka typu Twin, z możliwością złączenia, oraz 2-osobowe sofy. 68 apartamentów składa się z sypialni oraz oddzielnej części wypoczynkowej, pozostałe zaś są typu studio - z jedną dużą przestrzenią. W apartamentach znajdują się aneksy kuchenne, wydzielono także miejsce do pracy.

Lake Hill Resort & Spa Sosnówka apartament konferencje w górach

Pobyt uatrakcyjni zaplecze rekreacyjne i SPA. W resorcie działają: basen z jacuzzi, strefa saun, fitness i wellness oraz taras widokowy.

Trzeci etap inwestycji, którego zakończenie zaplanowane jest na 2023 rok, powiększy bazę noclegową o 10 kolejnych budynków z 80 apartamentami oraz 20 przestronnych willi. Na gości czekać również będą baseny: zewnętrzny i wewnętrzny z saunami oraz 2 restauracje.