Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lord Hotel Warsaw Airport

Al.Krakowska 218, 02-219 Warszawa
www.hotellord.pl

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Maliszewska Dział Marketingu i Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Lord Hotel Warsaw Airport

Kameralne i stylowe miejsce na konferencje w Warszawie

Data aktualności: 16-01-2013

 • Kameralne i stylowe miejsce na konferencje w Warszawie - Lord Hotel Warsaw Airport

  Położony nieopodal Międzynarodowego Lotniska Chopina oraz prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Służewca Przemysłowego czterogwiazdkowy warszawski hotel zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych.
   

   

   

   

   

   


  Znajdujące się w hotelu centrum konferencyjne składa się z ośmiu w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 8 do 350 osób każda. O prawidłowy przebieg konferencji, kongresu lub szkolenia zadba obecny w hotelu profesjonalny koordynator tego typu wydarzeń. W zależności od potrzeb organizatorów obsługa obiektu jest w stanie zorganizować recepcję przed salą konferencyjną, zapewnić możliwość podłączenia do systemu nagłaśniającego oraz wypożyczyć rzutnik folii. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość skorzystania z projektora multimedialnego, laptopa, telewizora, magnetowidu, odtwarzacza DVD, przyłącza 380 V, a także dodatkowego mikrofonu bezprzewodowego, flipcharta czy oświetlenia. Możliwe jest również utworzenie wydzielonego stanowiska komputerowego oraz zapewnienie sprzętu do tłumaczeń symultanicznych według wskazówek organizatora. Obsługa obiektu proponuje organizatorom konferencji zorganizowanie przerw kawowych oraz lunchu w postaci buferu szwedzkiego.

  Na bazę noclegową hotelu składa się 90 pokoi, w tym 3 apartamenty, 17 pokoi typu Single, 50 pokoi typu Twin i 20 pokoi typu Double. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają bezpłatny dostęp do internetu. W hotelu znajdują się również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotelowe Centrum Odnowy Biologicznej zaprasza na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne oraz masaże relaksacyjne połączone z aromaterapią. Do dyspozycji gości obiektu pozostają całodobowa siłownia, a także jacuzzi, łaźnia i sauna. W podziemiach hotelu mieści się Klub Lordów - kameralny klub nocny serwujący alkohole z całego świata.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu są udzielane po przesłaniu e-maila na adres warszawa@hotellord.pl oraz pod numerem telefonu 22 574 20 10.

  źrodło: www.hotellord.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: