Zastanawiasz się, czym wyróżnić się wśród organizatorów spotkań biznesowych? Chcesz, aby Twoi pracownicy połączyli przyjemne z pożytecznym, odbyli szkolenia lub uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym, ale innym niż wszystkie? Mamy odpowiedź – konferencje w plenerze organizowane przez Manor House SPA.

Oferta położonego w Chlewiskach hotelu Manor House SPA jest bardziej niż bogata. Niewątpliwie przyciągnie zarówno tych, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania, jak i tych, którzy cenią sobie w dzisiejszych czasach luksus spokoju, wysoką jakość usług oraz nietuzinkową elegancję. Gości kompleksu pałacowo-parkowego na pewno oczaruje architektura XV-wiecznego Pałacu Odrowążów, w którym obecnie mieści się 5-gwiazdkowy hotel, jak i styl XIX-wiecznej Stajni Platera, która obecnie pełni funkcję klimatycznego hotelu o randze 4 gwiazdek oraz Term Zamkowych. Dystynkcja, szacunek wobec historii, ale także – umiejętność zastosowania nowoczesnych rozwiązań – te wszystkie cechy idealnie pasują do mazowieckiego hotelu Manor House SPA. Dodajmy do tego jeszcze piękne położenie w 10-hektarowym parku okalającym obiekt oraz nową ofertę skierowaną do osób doceniających walory szkoleń i konferencji pod gołym niebem i wiemy już, gdzie zorganizować kolejne wydarzenia firmowe!

Biznes pod chmurką, czyli konferencje plenerowe w Manor House SPA

Ciepłe miesiące nie są częste w polskim klimacie, dlatego warto spędzić na świeżym powietrzu możliwe najwięcej czasu. Tryb pracy zawodowej narzuca jednak pewne ograniczenia, ale… czy na pewno? Pomyślano o tym w Manor House SPA i dlatego w ofercie hotelu pojawiła się opcja zorganizowania kursów, spotkań integracyjnych lub konferencji również poza budynkami hotelowymi, wykorzystując piękno tego, co znajduje się wokół obiektu – zabytkowego parku przypałacowego. Zazwyczaj takie niecodzienne rozwiązania budzą niepokój organizatorów o możliwość skorzystania ze sprzętu niezbędnego na przykład podczas projekcji materiałów. Manor House SPA wychodzi naprzeciw potrzebom Gości – do ich dyspozycji jest rzutnik pozwalający na projekcje w świetle dziennym. Uczestnicy konferencji bez problemów mogą również korzystać z Internetu dostępnego na terenie całego kompleksu parkowo-hotelowego. Na życzenie organizatorów, na dziedzińcu hotelu przygotowany zostanie także serwis kawowy, a spotkania biznesowe mogą odbywać się w bardzo komfortowych warunkach – na leżakach, krzesłach ogrodowych, a nawet kocach piknikowych. Tylko hamaków do szczęścia brakuje! – chciałoby się powiedzieć. O tym pomyślano również – w wolnym czasie do odpoczynku w hotelowych hamakach również zapraszają pracownicy Manor House SPA.

Jeśli preferujecie bardziej tradycyjne rozwiązania, jest w czym wybierać. Manor House SPA dysponuje 11 w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Największe z nich – Sala Balowa w Pałacu Odrowążów oraz Sala Biesiadna w Stajni Platera mogą pomieścić po 150 osób (Sala Biesiadna z Antresolą – 200 osób). Wystrój wszystkich sal utrzymany jest w stylu nawiązującym do zabytkowego klimatu Dworu. Jest spójny, konsekwentny, elegancki, nie rozprasza uwagi gości.

Odpoczynek w komfortowych warunkach w Manor House SPA

Oferta hotelowa Manor House SPA robi wrażenie – do dyspozycji gości jest 59 klimatyzowanych pokoi (dla łącznie 150 osób), ulokowanych w trzech obiektach kompleksu: w Pałacu Odrowążów, Stajni Platera oraz w Termach Zamkowych. To idealna oferta dla wymagających klientów – wszystkie pokoje posiadają dostęp do Internetu, TV LCD, telefon, sejf, lodówkę, radio, ale także zestaw masażerów czy barek herbaciany. Restauracja Manor House SPA zachwyci swoją kartą dań zarówno wielbicieli kuchni polskiej, jak i wegetarian oraz wegan, dla których specjalnie przygotowane menu zostało wyróżnione znakiem jakości VEGE. A jeśli gości zainteresują dania zgodnie z dietą niełączenia, z pewnością zasmakują w kuchni Manor House SPA, która specjalizuje się także w tzw. diecie życia, bazującej na żywieniowych wskazówkach mnichów tybetańskich.

Hotele to już od dawna nie tylko miejsca po prostu do spania. Pełnią jednocześnie funkcję komfortowego SPA, obiektu atrakcji sportowych, strefy wyciszenia i odpoczynku. Manor House SPA idzie krok dalej. Goście hotelu, chcący spędzić ciekawie czas, mogą zagrać w wodnego golfa, zadbać o swoją kondycję w Siłowni Witalnej, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich lub podczas regenerujących terapii w holistycznym SPA, oddać się refleksjom w Ogrodzie Medytacji czy zapoznać ze słowiańskimi rytuałami zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA. Można również poddać się próbie ognia, czyli wypróbować sił w rytuale przejścia po rozżarzonych węglach (tzw. „Firewalking”), skorzystać z basenu z bezchlorową wodą ożywioną metodą Grandera. A to tylko część z atrakcji, czekających w kompleksie hotelowym Manor House SPA.