Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Kobiety biznesu wiedzą, gdzie odpoczywać – naturalnie w Manor House SPA!

Data aktualności: 19-09-2016

 • Kobiety biznesu wiedzą, gdzie odpoczywać – naturalnie w Manor House SPA! - Manor House SPA - Pałac Odrowążów

  Mawiają, że w zdrowym ciele zdrowy duch. A my dodamy – zrelaksowane i zadbane ciało to młody duch i umysł pełen oryginalnych idei! Sukces kobiet biznesu tkwi w zrozumieniu, jak ważny jest podział czasu na efektywną pracę oraz przyjemny i wartościowy odpoczynek. Gdzie zatem odpoczywać w przerwie od konferencji? W Manor House SPA!

   

   

  Manor House SPA sale konferencyjneGdy po dniu wypełnionym obowiązkami odłoży się już na bok laptopa i wyłączy telefon, warto pomyśleć, co zrobić, aby wyciszyć też swoje myśli oraz zadbać o ciało. Współczesne kobiety sukcesu mają dni wypełnione obowiązkami i spotkaniami biznesowymi, a aby móc dotrzymać tempa zmianom zachodzącym w świecie i pomyśleć o sobie, konieczne jest znalezienie chwili na odpoczynek. Ważne jest również, by nie było to przypadkowe miejsce – na pomyłki wszak nie ma czasu! Niech będzie otoczone zielenią, która da ukojenie zmysłom. Niech w kompleksie znajdzie się SPA, które ma w swojej ofercie wiele urozmaiconych zabiegów. A jeśli zaistnieje potrzeba – niech się tam wygodnie pracuje w luksusowych warunkach. Takie miejsce istnieje w rzeczywistości. To kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA w Chlewiskach. 10 hektarów malowniczego parku, pochodzący z XV wieku pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów, XIX-wieczna Stajnia Platera, w której mieści się czterogwiazdkowy hotel oraz klimatyczne Termy Zamkowe. Ukłon w stronę przeszłości z jednej strony, nowoczesne rozwiązania z drugiej, a to wszystko zaprojektowane z dużym wyczuciem smaku i elegancji. Doskonałe miejsce na zaplanowanie zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń firmowych, a po nich – integrację lub po prostu – czas dla siebie, w wyróżnianym w wielu konkursach SPA w Manor House SPA.

   

   

  Równowaga między ciałem a umysłem – holistyczne SPA w Manor House SPA

   

   

  Po odbytym szkoleniu lub konferencji Manor House SPA zaprasza swoich gości do wyjątkowej strefy SPA, które opiera się na zabiegach służących odzyskaniu równowagi między ciałem, umysłem i duszą. W odnalezieniu wewnętrznej siły pomogą rytualne kąpiele Ofuro, terapeutyczne koncerty na misy i gongi tybetańskie czy kosmetyczne i zdrowotne zabiegi w holistycznym Studio Odnowy w Termach Zamkowych, które to zabiegi pozwolą poczuć się lepiej we własnej skórze.

   

   

  Na co dzień zabiegane kobiety biznesu będą w nim mogły udać się do jednego z ośmiu gabinetów odnowy: orientalnych, natura, gabinetu błotnego oraz gabinetów do zabiegów na dłonie, stopy i włosy. Tak jak i same zabiegi – Studio jest koncepcją niecodzienną, służącą pozyskaniu harmonii i wyciszeniu – stąd wszechobecne elementy nawiązujące do natury: woda, zieleń, egzotyczne drewno, kamienie. W strefie SPA znajduje się także energetyczna Piramida Horusa. Jeśli chcemy poczuć się i wyglądać młodziej, ale w oparciu o bogate możliwości, jakie oferuje sama natura, goście skorzystać mogą z programu Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” – pierwszej tego typu w Polsce. Terapie w niej wykonywane jak: masaż bańką próżniową czy refleksologia twarzy, stóp i dłoni przyczyniają się do uruchomienia procesów samouzdrawiania, oczyszczają, regenerują i odblokowują przepływ energii. A ona jest niezbędna do podejmowania kolejnych wyzwań! Na przykład zaplanowania spotkań firmowych lub konferencji w Manor House SPA…

   

   

   

  Pracuj, odpoczywaj i baw się dobrze, czyli zaplecze konferencyjne i hotelowe w Manor House SPA

   

   

  Zachęceni różnorodną ofertą SPA, możemy pomyśleć o pełniejszym wykorzystaniu usług dostępnych w kompleksie hotelowym Manor House SPA. Znajdziemy tu kilkanaście klimatyzowanych i nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, które mogą posłużyć za idealne miejsce na szkolenia, konferencje biznesowe (np. Sala Balowa w Pałacu Odrowążów, mieszcząca do 150 osób lub Sala Biesiadna z Antresolą w Stajni Platera – dla nawet 200 osób) bądź kameralnych spotkań biznesowych (Sala Kameralna w Termach Zamkowych dla 20 osób). Stylowy wystrój wszystkich sal konferencyjnych nawiązuje do historii Dworu – z całą pewnością wydarzenie firmowe organizowane w tak klimatycznych wnętrzach zostanie zapamiętane przez jego uczestników. Nad prawidłowym przebiegiem konferencji czuwać będzie doświadczony personel Manor House SPA, który odpowie na wszystkie pytania i wesprze w organizacji. Spotkania biznesowe lub integracyjne można również z powodzeniem zorganizować w salach restauracyjnych W Pałacu Odrowążów i Stajni Platera. Na gości czekają smakowite potrawy kuchni polskiej, wegańskiej, a także zdrowe dania wg autorskiej „Diety Życia”.

   

   

  Dbałość o szczegóły jest widoczna także w aranżacji zaplecza hotelowego. 59 pokoi zostało indywidualnie zaprojektowanych tak, by goście mogli wypocząć w komfortowych i pięknych wnętrzach. Wygoda jest tu słowem kluczem, ale pokoje wyróżnia na tle innych obiektów elegancja i harmonia.  

   

   

  Nie zapomnijmy też o możliwościach zorganizowania na terenie kompleksu hotelowego imprez integracyjnych: słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA, nocne saunowanie i seanse w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich, kąpiele w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Gradera, stadnina koni, golf wodny… A to tylko część bogatej oferty Manor House SPA. Warto zatem zostać stałym gościem obiektu i pomyśleć o przystąpieniu do prestiżowego Klubu Biznesowego, którego członkowie cieszą się specjalnymi przywilejami.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...