Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka-Kołbuk Dyr. Gen. MCC Mazurkas +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Aneta Klepacka-Kołbuk nowym Dyrektorem Generalnym MCC Mazurkas

Data aktualności: 29-05-2018

  • Aneta Klepacka-Kołbuk nowym Dyrektorem Generalnym MCC Mazurkas - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

    Funkcję Dyrektora Generalnego czterogwiazdkowego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360° w dniu 21 maja br. objęła Aneta Klepcka-Kołbuk. Nowa dyrektor będzie odpowiadać za kształtowanie oraz realizację strategii rozwoju firmy oraz decydować o dalszym kierunku polityki sprzedażowej MCC Mazurkas.

     

     

    Aneta Klepacka-Kołbuk w branży spotkań działa od 23 lat. Wcześniej związana była z hotelem Sobieski oraz z hotelem Twins. 12 lat zarządzała działem Gastronomii w firmie Batata, mieszczącej się w hotelu Gromada Airport. Z MCC Mazurkas związana jest od 2014 r., w którym dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za konferencje i bankiety. Od września 2016 r. pracowała jako Kierownik Działu Konferencji i Bankietów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne