Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka-Kołbuk Dyr. Gen. MCC Mazurkas +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Krzysztof Nosek nowym Dyrektorem Gastronomii MCC Mazurkas

Data aktualności: 25-09-2018

 • Krzysztof Nosek nowym Dyrektorem Gastronomii MCC Mazurkas - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Nowy Dyrektor Gastronomii MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360° Krzysztof Nosek w branży gastronomicznej działa od 12 lat. Doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach, od kelnera, przez Kierownika Zmiany, aż po Kierownika Gastronomii. Związany był dotąd zarówno z hotelami sieciowymi w Krakowie i Katowicach, jak i niezależnymi: w kraju (m.in. Zamek Kliczków, Pałac Bonerowski, Marine Hotel), jak i za granicą.

   

   

  Krzysztof Nosek odpowiadał za wyniki finansowe, zarządzanie personelem managerskim podległych mu restauracji i obiektów, brał także aktywny udział w ustalaniu i realizacji strategii ich rozwoju oraz tworzeniu nowych produktów.

   

   

  Do obowiązków nowego Dyrektora Gastronomii Mazurkas Catering 360° oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel będzie należało tworzenie i realizacja strategii rozwoju firmy w obszarze działalności cateringowej w branży MICE. Na objętym stanowisku będzie zarządzał personelem obsługującym wydarzenia odbywające się w MCC Mazurkas, współpracował z dostawcami i kierował procesami zakupowymi firmy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne