Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków

Galicyjska 9, 31-586 Kraków
www.expokrakow.com

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Marciszyn wynajem obiektu, kongresy, konferencje 502 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków

Wypromują Expo Kraków na targach w Barcelonie

Data aktualności: 15-11-2013

 • Wypromują Expo Kraków na targach w Barcelonie - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków
  Już 19 listopada br. rozpoczną się jedne z największych i najważniejszych targów przemysłu spotkań – EIBTM w Barcelonie. Nie zabraknie tam przedstawicieli EXPO Kraków, którzy będą zachęcać organizatorów przeróżnych spotkań z całego świata, aby te odbyły się w stolicy Małopolski.
   
  Co roku w jednym z najważniejszych wydarzeń branży spotkań bierze udział polska reprezentacja złożona z organizatorów targów, kongresów i konferencji oraz właścicieli promujących swoje ośrodki wystawiennicze na stoisku Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej
   
  Centrum kongresowe z potencjałem
   
  Przedstawiciele EXPO Kraków są przekonani, że stolica Małopolski jest miastem o ogromnym, ale wciąż niewykorzystanym potencjale. Dane wskazują, że w dużych europejskich miastach, takich jak Wiedeń czy Madryt organizowanych jest ponad 150 kongresów i konferencji. W Krakowie z powodu braku odpowiedniej infrastruktury ok. 30. Za sprawą nowych inwestycji sytuacja Małopolski już w 2014 roku znacznie się zmieni. 
   
  Zaletą EXPO Kraków będzie nie tylko jego wielofunkcyjność, lecz również powierzchnia użytkowa. 13 tys. mkw. pozwoli na organizację tak różnorodnych wydarzeń jak targi, kongresy, konferencje, koncerty, festiwale, spektakle teatralne, pokazy mody, zawody sportowe oraz bale i bankiety. Co istotne, w centrum będą odbywać się imprezy organizowane przez Targi w Krakowie, ale także wydarzenia zewnętrznych organizatorów. Do tej pory do biura obiektu spłynęło kilkadziesiąt rezerwacji obiektu oraz podpisano pierwsze kontrakty na 12 imprez, które odbędą się w EXPO Kraków w nadchodzących trzech latach. Pierwsza z nich odbędzie w maju 2014 r. Będą to targi i konferencja CONEXPEST.