Jest takie miejsce, które o każdej porze roku można odkrywać wciąż na nowo. A do odkrywania zaprosić swoich pracowników i partnerów biznesowych, którzy docenią oryginalne pomysły, nowoczesne zaplecze i piękne usytuowanie na Mazurach. Hotel Mikołajki Resort & Spa, bo o nim mowa, oferuje profesjonalne sale konferencyjne, w których goście produktywnie spędzą czas podczas szkoleń. A po warsztatach nie zabraknie pomysłów na atrakcje, które znakomicie zintegrują grupę i pozwolą odpocząć na łonie natury. Zapraszamy do Krainy Tysiąca Jezior!

Dobrze zrealizowany event pozostawia u jego uczestników wyjątkowe wspomnienia. Podobny efekt “wow” można również uzyskać, planując wyjazd firmowy lub konferencje w Mikołajki Resort & Spa. Na miejscu na organizatorów spotkań czeka tak wiele udogodnień, że pozostaje tylko zestawić zaskakujący program z dostępnych wielu możliwości – i zaprosić do uczestnictwa gości.

A jest dokąd. Hotel Mikołajki Resort & Spa położony jest tylko kilka kilometrów od centrum mazurskiej Wenecji – Mikołajek. Poza dogodnym dojazdem z różnych stron kraju – tylko 70 km od portu lotniczego Olsztyn Mazury – obiekt zapewnia dogodne warunki do owocnej pracy i jeszcze lepszego odpoczynku – nowoczesne wnętrza oraz duże (5 ha!) zielone otoczenie nad samym jeziorem. Pozwoli to na zorganizowanie w jednym miejscu szkoleń czy konferencji, a po nich – niebanalnej rozrywki dla uczestników.

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

Niezapomniane konferencje na Mazurach

Zacznijmy od centrum konferencyjnego. Organizator spotkań otrzymuje do dyspozycji 5 ustawnych sal konferencyjnych o powierzchni od 44 m kw. do 150 m kw. Sprawdzą się one zarówno przy mniejszych spotkaniach biznesowych czy zebraniach, jak i większych szkoleniach i konferencjach.

Jeśli poszukujesz dużej sali na event dla nawet 260 osób, w Mikołajki Resort & Spa czeka na Ciebie połączona z dwóch przestrzeni sala o powierzchni 280 m kw. Jest ona chętnie wykorzystywana także na bankiety, koktajle, kongresy czy prezentacje produktów.

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

Wszystkie sale konferencyjne w Mikołajki Resort & Spa są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego, oddzielnym nagłośnieniem, rzutnikiem LCD, ekranem i flipchartami. Nad przebiegiem spotkania czuwa wykwalifikowany personel, który doradzi w razie wątpliwości i pytań.

Niewątpliwym autem hotelu jest to, że uczestników wydarzenia bez problemu zakwaterować można na miejscu. 145 pokoi, w tym o podwyższonym standardzie, zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie.

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

Hotel przygotował również ofertę specjalną, ważną do końca marca 2021 r. Każda grupa, która zarezerwuje pobyt w Mikołajki Resort & Spa w tym okresie, zostanie powitana specjalnym Wellcome drinkiem, a z sali konferencyjnej może skorzystać nieodpłatnie.

A po odbytej konferencji... czym zatem wypełnić czas zaplanowany na Mazurach?

Jesienne SPA i regeneracja w saunach i jacuzzi

Coś dla umysłu, coś dla ciała. Po inspirujących szkoleniach gościom spotkania warto zaproponować chwilę wytchnienia w strefie Spa. W bogatej ofercie hotelu Mikołajki Resort & Spa będzie można wybrać atrakcję zarówno dla tych, którzy chcą zregenerować siły podczas masażu, jak i tych, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu bez aktywnego wypoczynku.

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

Hotelowe zaplecze Spa & Wellness dostosowane jest do obsługi całej grupy. Do ich dyspozycji pozostaje 8 gabinetów zabiegowych, gabinet VIP z osobną wanną, strefa z saunami: suchą, parową oraz aromatyczną, a także sala relaksacyjna do odpoczynku po zabiegach. Uczestnicy wyjazdu integracyjnego mogą uprzyjemnić sobie pobyt na Mazurach na przykład masażem z peelingiem wulkanicznym Aromasoul, aromatycznym zabiegiem Cukrowy blask kokosowo-arganowy czy rytuałem tatarakowo-ziołowym. Zachęceni...?

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

Ofertę Spa & Wellness uzupełniają basen rekreacyjny (10,5 m x 4 m) wypełniony wodą o przyjemnej temperaturze 28 stopni Celsjusza oraz jacuzzi.

Poznaj lepiej Mazury – w Mikołajki Resort & Spa

Dla wielu osób wyjazd firmowy do Mikołajki Resort & Spa będzie okazją do lepszego poznania swoich współpracowników oraz miłego spędzenia czasu w Krainie Tysiąca Jezior. Oba aspekty można połączyć, wykorzystując naturalny potencjał hotelu. Zielone otoczenie zachęca do zwiedzania malowniczych okolic, więc warto skorzystać z usług wypożyczalni rowerów i ruszyć jedną z czterech dostępnych ścieżek.

O ile aura za oknem na to pozwala, zaproś swoją grupę do rozegrania meczu siatkówki czy piłki lub tenisa. W Mikołajki Resort & Spa czekają na Was boiska i korty. Doskonałym pomysłem będzie też wyprawa w plener i zorganizowanie zawodów dla grzybiarzy-amatorów i profesjonalistów. Kto znajdzie najbardziej dorodny okaz?

Mikołajki Resort Spa Mikołajki sale konferencyjne

A wieczorową porą... dobry klimat do integracji zapewni grill urządzony nad samym jeziorem lub – jeśli masz wizję eleganckiego spotkania – uroczysty bankiet w hotelowej restauracji. Przy wyśmienitych daniach i wybornych trunkach czas płynie przyjemniej!

Niezależnie od pory roku, pogody, tematu i celu spotkania – Mikołajki Resort & Spa zapewnią niebanalny program pobytu.