Organizatorzy poszukujący miejsca na konferencje lub spotkania biznesowe w atrakcyjnym miejscu stolicy od 8 lutego br. mogą rezerwować już sale w nowo otwartym obiekcie – at The Tides – Ms Mermaid projektu pracowni APAKA Kuryłowicz. Architektura budynku The Tides, położonego w samym sercu Powiśla, przy moście Poniatowskiego i bulwarach wiślanych, nawiązuje do otoczenia: wody i fal.

Polskimi rzekami inspirowane są także nazwy 7 sal Centrum Konferencyjnego at The Tides – Ms Mermaid. Najmniejsza z nich, Wisełka (35 mkw.) pomieści 26 osób w układzie teatralnym, zaś największa, Nida (130 mkw.) – 100 gości w tym samym ustawieniu. Do dyspozycji organizatorów oddane jest również przestronne Foyer (217 mkw.). Sale konferencyjne można łączyć dzięki systemowi ścian przesuwnych i w ten sposób otrzymać przestrzeń eventową, MsMermaid Ballrom, o powierzchni 650 mkw.

Warto dodać, że budynek Tides, w którym mieści się Centrum, uzyskał certyfikat BREEAMBRE przyznawany przez BRE (Building Research Establishment) Global, na poziomie "very good".