Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Narodowe Forum Muzyki

Piłsudskiego 19, 50-044 Wrocław
nfm.wroclaw.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Narodowe Forum Muzyki

Sala NFM we Wrocławiu na 1800 osób będzie gotowa 4 września

Data aktualności: 14-07-2015

 • Sala NFM we Wrocławiu na 1800 osób będzie gotowa 4 września - Narodowe Forum Muzyki

  Już we wrześniu br. odbędą się pierwsze koncerty w Narodowym Forum Muzyki, które zaoferuje 4 sale koncertowe, kilka foyer, restaurację oraz podziemny parking dla 700 aut.


  Obecnie w Narodowym Forum Muzyki trwają testy akustyczne i odbiory techniczne sal. Mieści się ono w centrum miasta, a dokładnie na Placu Wolności. W całym budynku znajdują się cztery sale koncertowe. Największa – Sala Główna – to miejsce dla 1823-osobowej publiczności. Wejścia do niej znajdują się na wielu poziomach budynku. Osobne wejścia mają balkon oraz korytarz dla VIP-ów. Na parterze mieści się duże foyer, które pomieści na koktajlu 1260 osób, utrzymane w czarno-białej kolorystyce oraz wejścia do poszczególnych sal koncertowych i szatnie. W podziemiach znajdują się sale kameralne: czarna i czerwona mieszczące 300 i 200 osób. Każda sala jest wytłumiona i odizolowana od hałasu.

  Łączny koszt inwestycji to ok. 400 mln zł. Pierwsze koncerty mają odbyć się już we wrześniu.

  Dokładnie 4 września br. planowane jest oficjalne otwarcie oraz koncert symfoniczny. Kolejnego dnia - wstęp wolny dla wszystkich i 20-minutowe koncerty we wszystkich salach.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: