Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

+48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Nowy ibis w Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo już otwarty

Data aktualności: 09-05-2016

  • Nowy ibis w Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo już otwarty - Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

    Dawny hotel Orbis we Wrocławiu przeszedł rebranding i gruntowną modernizację. Teraz w jego miejscu znajdują się dwa hotele – ibis i Novotel. Ten pierwszy przyjął już pierwszych gości, Novotel otwarty zostanie 1 sierpnia br.

    Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo, bo tak obecnie nazywa się dawny hotel Orbis, to połączenie hoteli klasy średniej i ekonomicznej, co jest na polskim rynku hotelarskim całkiem nową jakością. Obiekt przechodzi rebranding i modernizację, które trwają od 7 miesięcy. W standardzie i ofercie hotelu już zmieniło się bardzo wiele.

    Ibis zajmuje pierwsze cztery piętra budynku. To pierwszy obiekt tej marki w stolicy Dolnego Śląska. Na jego powierzchni znajduje się 112 pokoi, w tym 55 dwuosobowych z łóżkiem typu Queen oraz dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyposażenie pokoi jest zgodne z najnowszym standardem marki ibis. Wprowadzono też projekt Avanzi, który zakłada, że najważniejsza w hotelu jest nieformalna, przyjazna atmosfera i poczucie komfortu gości, dlatego udostępniono otwartą część wspólną. W centralnym miejscu hotelu znajduje się lobby z sofami i stylowymi stolikami we wzór szachownicy. Z kolei ściany i sufity zdobią nowoczesne grafiki. Ciekawym rozwiązaniem jest wyświetlanie na tylnej ścianie za recepcją informacji dla gości, m. in. o pogodzie, kursie walut czy też o ofertach specjalnych. Hotel przyjmuje gości od 1 kwietnia br.

    Pozostałych sześć pięter budynku zajmuje Novotel, który nadal jest w przygotowaniu. To w nim znajdą się m.in. sale konferencyjne oraz NOVO2 Lounge Bar, który dla gości biznesowych szykuje nie tylko wyjątkowe przerwy kawowe, ale też atrakcje podczas przerw na lunch. Otwarcie Novotelu planowane jest na 1 sierpnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: