Znany nie tylko warszawiakom hotel, którego charakterystyczny budynek obchodził niedawno swoje 43. urodziny, przyjąć może teraz gości wydarzeń i spotkań w odnowionych i kompleksowo wyposażonych modułowych salach. Jak zapowiada dyrekcja, to element składowy zupełnie nowej oferty konferencyjnej.

Novotel Warszawa Centrum to jeden z największych hoteli z całego portfolio francuskiej sieci Accor na rynku europejskim. Kompleks dysponuje przestrzenią konferencyjną o łącznej powierzchni 1200 mkw. Składa się na nią 9 sal z możliwością indywidualnej konfiguracji przestrzeni, mogących pomieścić od 12 do 220 osób. Istnieje możliwość jednoczesnego podjęcia nawet do 600 gości w powstałej w wyniku połączenia mniejszych przestrzeni Sali Bankietowej. Dodatkowo do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje 7 mniejszych sal gabinetowych, idealnych do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, szkolenia lub firmowej narady do 10 osób. Klimatyzowane i dźwiękoszczelne sale wyposażone są w udogodnienia takie jak: szybki dostęp do bezprzewodowego Internetu, rzutniki slajdów i multimediów z ekranami, system nagłośnienia z mównicą, dostęp do komputerów i urządzeń biurowych, a także flipcharty. Hotel zapewnia catering oraz przerwy kawowe dla uczestników wydarzeń.

Jak podkreśla dyrekcja hotelu, nowe otwarcie na rynek MICE nie oznacza jedynie kompleksowego remontu i nowego wyposażenia przestrzeni konferencyjnych. To również pełne otwarcie na indywidualne potrzeby klientów, zarówno tych największych, korporacyjnych, jak i mniejszych. Stołeczny Novotel do dyspozycji organizatorów spotkań oddaje dedykowanych opiekunów, czuwających nad prawidłowym przebiegiem przygotowań. Zasugerują oni najkorzystniejsze rozwiązania i dostosują się do doraźnych potrzeb gości. Właśnie takie podejście wskazuje jako nowy cel kierowanego przez siebie kompleksu dyrektor generalny Vincent Dujardin.