Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Warszawa Centrum

Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3383-novotel-warszawa-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Dąbrówka Pokaż telefon wyślij e-mail
Novotel Warszawa Centrum

Warszawski Novotel zaprezentował nową ofertę konferencyjną

Data aktualności: 27-01-2017

 • Warszawski Novotel zaprezentował nową ofertę konferencyjną - Novotel Warszawa Centrum

  Znany nie tylko warszawiakom hotel, którego charakterystyczny budynek obchodził niedawno swoje 43. urodziny, przyjąć może teraz gości wydarzeń i spotkań w odnowionych i kompleksowo wyposażonych modułowych salach. Jak zapowiada dyrekcja, to element składowy zupełnie nowej oferty konferencyjnej.

   

   

  Novotel Warszawa Centrum to jeden z największych hoteli z całego portfolio francuskiej sieci Accor na rynku europejskim. Kompleks dysponuje przestrzenią konferencyjną o łącznej powierzchni 1200 mkw. Składa się na nią 9 sal z możliwością indywidualnej konfiguracji przestrzeni, mogących pomieścić od 12 do 220 osób. Istnieje możliwość jednoczesnego podjęcia nawet do 600 gości w powstałej w wyniku połączenia mniejszych przestrzeni Sali Bankietowej. Dodatkowo do dyspozycji klientów biznesowych pozostaje 7 mniejszych sal gabinetowych, idealnych do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, szkolenia lub firmowej narady do 10 osób. Klimatyzowane i dźwiękoszczelne sale wyposażone są w udogodnienia takie jak: szybki dostęp do bezprzewodowego Internetu, rzutniki slajdów i multimediów z ekranami, system nagłośnienia z mównicą, dostęp do komputerów i urządzeń biurowych, a także flipcharty. Hotel zapewnia catering oraz przerwy kawowe dla uczestników wydarzeń.

   

   

  Jak podkreśla dyrekcja hotelu, nowe otwarcie na rynek MICE nie oznacza jedynie kompleksowego remontu i nowego wyposażenia przestrzeni konferencyjnych. To również pełne otwarcie na indywidualne potrzeby klientów, zarówno tych największych, korporacyjnych, jak i mniejszych. Stołeczny Novotel do dyspozycji organizatorów spotkań oddaje dedykowanych opiekunów, czuwających nad prawidłowym przebiegiem przygotowań. Zasugerują oni najkorzystniejsze rozwiązania i dostosują się do doraźnych potrzeb gości. Właśnie takie podejście wskazuje jako nowy cel kierowanego przez siebie kompleksu dyrektor generalny Vincent Dujardin.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: