Zakończył się drugi etap kompleksowej modernizacji trzygwiazdkowego hotelu Novotel Wrocław City. W pierwszej fazie odnowionych zostało 65 pokoi, w kolejnej - pozostałych 80 pokoi. Inwestycja ma na celu nie tylko podniesienie komfortu wypoczynku gości, ale również podwyższenie jeszcze w tym roku standardu hotelu do 4 gwiazdek.

Novotel Wrocław City Wrocław sale konferencyjne

Zwany przez mieszkańców Wrocławia "hotelem filmowym" - tu był kręcony "Wielki Szu", a obiekt jest chętnie wybierany przez ekipy filmowe - Novotel poza zmodernizowanymi pokojami w nowej odsłonie zaprezentował również przestrzenie wspólne: otwartą recepcję, komfortowe lobby oraz restaurację Novo Square. Oferta hotelu wzbogaciła się też o fitness room.

Novotel Wrocław City Wrocław sale konferencyjne

Novotel Wrocław City Wrocław sale konferencyjne

W ramach inwestycji wymieniono elewację budynku i wyremontowano hotelowe korytarze. Zadbano także o wymianę oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne.

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu letniego zaplanowane jest utworzenie w hotelowym ogrodzie placu zabaw dla dzieci oraz strefy sportowej z urządzeniami do ćwiczeń.