Działające od końca lata br. Oklaski Stanisławie są miejscem otwartym zarówno na imprezy okolicznościowe, jak i konferencje oraz spotkania integracyjne. Przestrzeń eventową powstałą w budynku dawnej owczarni pobliskiego pałacu otacza teren zielony o powierzchni 5,5 tys. mkw., będący częścią dawnego założenia parkowego. Dużym atutem Oklasków Stanisławie jest położenie – od Tczewa dzieli je 5 km, a do centrum Gdańska dojedzie się w ciągu 30 min.

Wewnątrz odrestaurowanego obiektu organizatorzy spotkań znajdą przestronną salę (450 mkw.), która pomieści łącznie 300 uczestników konferencji w ustawieniu teatralnym. Sala jest wysoka: od 3,6 m do 10 m w najwyższym punkcie, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Można z niej bezpośrednio wyjść na taras, okalający obiekt z dwóch stron. Na potrzeby warsztatów przeprowadzanych w mniejszych grupach przestrzeń można podzielić przepierzeniem na dwie mniejsze, jak również w jednej części przeprowadzić konferencję, w drugiej zaś zaaranżować bankiet.

Oklaski Stanislawie Lubiszewo Tczewskie sale konferencyjne

Sala została wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny, a do dyspozycji organizatorów oddane jest również zaplecze techniczne. Warto skorzystać z oferowanych na miejscu usług cateringowych, a także możliwości, które stwarza otoczenie i przygotować event w plenerze – firmowy grill lub piknik. Na miejscu czeka parking na około 30 aut.

Oklaski Stanislawie Lubiszewo Tczewskie sale konferencyjne

Gościom zainteresowanym noclegiem proponowane są miejsca w oddalonym o 5 min jazdy od Oklasków hotelu Link w Tczewie, który oferuje 27 nowoczesnych pokoi.

Zdj. bwphotography; Ania Margoszczyn