Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Oko Miasta Klub i Restauracja

Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1, 40-121 Katowice
http://okomiasta.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Oko Miasta Klub i Restauracja

Oryginalne wnętrze na konferencje w centrum Katowic, czyli Oko Miasta

Data aktualności: 14-10-2015

 • Oryginalne wnętrze na konferencje w centrum Katowic, czyli Oko Miasta - Oko Miasta Klub i Restauracja

  Czy wiecie, że jest w Polsce miasto, w którego sercu jest jego… oko? I to jest oko, które czuwa w dzień i w nocy. Za dnia wypatruje czy restauracyjni goście są zadowoleni, a w nocy pilnuje, by się dobrze bawili. A kiedy zachodzi potrzeba - zamienia się w 500-osobową salę na wszelkiego rodzaju eventy. To oko Katowic, nazywa się... Oko Miasta.


  Oko Miasta to restauracja, kawiarnia, klub i powierzchnia eventowa w jednym. Położone jest dokładnie w sercu miasta, w bardzo charakterystycznym miejscu, bo na środku ronda Zawiszy, które sąsiaduje bezpośrednio z katowickim Spodkiem.

   

  Oko Miasta konferencje Katowice


  Budynek, w którym znajduje się Oko Miasta jest również charakterystyczny i nie do pomylenia z czymkolwiek innym, ponieważ swoim kształtem od frontu przypomina... otwarte oko. Jest półokrągły i nowoczesny, wykończony szkłem oraz metalem. Przed wejściem znajduje się duża fontanna i ogródki piwne, które w sezonie letnim robią furorę. Bo kto, będąc na imprezie, nie miałby ochoty na drinka wśród świateł miasta nocą…?

   


  Konferencje w centrum Katowic  Wnętrze lokalu to duża przeszklona przestrzeń, która za dnia stanowi salę restauracyjną i kawiarnianą, a w nocy zmienia się w klub muzyczny z muzyką na żywo. Jednak w Oku Miasta można z powodzeniem zorganizować także profesjonalną konferencję czy bankiet. W ustawieniu teatralnym sala pomieści 500 osób. Tyle samo zmieści się tam na bankiecie stojącym. Bankiet zasiadany w Oku Miasta może odbyć się dla 300 osób.


  Oko Miasta to niewątpliwie bardzo efektowne miejsce. Jeśli więc zależy Wam na organizacji swej konferencji czy bankietu w centrum Katowic, a nie chcecie sięgać po znane wszystkim hotele czy wielkie centra eventowe, Oko Miasta będzie idealnym wyborem.   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: