Dogodny dojazd, stylowe wnętrza, malownicze położenie. Do tego eleganckie sale konferencyjne i możliwość organizacji przyjęcia w iście królewskim wystroju. A to wszystko jedyne kilkanaście kilometrów od Warszawy. Poznajcie otwarty niedawno, położony wśród zieleni Pałac Alexandrinum. 

Czterogwiazdkowy, neoklasycystyczny pałac z wnętrzami w stylu barokowym położony jest w miejscowości Krubki-Górki, 13 km na wschód od granicy Warszawy. To doskonała lokalizacja zarówno dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta jak i dla tych, którzy między spotkaniami biznesowymi mają ochotę odwiedzić Warszawę.  

Pałac Alexandrinum Krubki Górki sale konferencyjne pod Warszawą

Eleganckie sale konferencyjne pod Warszawą

Pałac oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji trzy sale konferencyjne. Największa sala - Alexandryjska pozwala zorganizować spotkanie dla 100 osób oraz bankiet zasiadany dla 80. Jest widna i bardzo wysoka, ze stylowymi żyrandolami i barokowymi elementami wystroju. Nieco mniejsza i bardziej nowoczesna Sala Konferencyjna pomieści 80 osób kinowo i 64 na bankiecie. Trzecie pomieszczenie to Pokój VIP idealny na spotkania w kameralnym gronie 10 osób. 

Komfortowe zakwaterowanie i pałacowa kuchnia

Alexandrinum oferuje zakwaterowanie dla 70 osób w 30 pokojach typu standard, de luxe i apartamentach. Każdy z nich ma indywidualny wystrój, wszystkie jednak charakteryzuje wysoka dbałość o detale, przestronne i słoneczne wnętrze oraz elegancja. Goście maja zapewniony dostęp do bezprzewodowego Internetu i miejsce do pracy oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Funkcjonalność i zaciszna atmosfera gwarantują odpoczynek w komfortowych warunkach.

O podniebienia gości dba szef kuchni pałacowej restauracji a la carte - Tomasz Stańczak. Wśród dań można znaleć tradycyjne polskie potrawy - kaczkę, sandacza czy pierogi, przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi z lokalnych, świeżych produktów.

Piękny park, luksusowe spa i relaks po konferencji

Wizytówką obiektu jest również jego niezwykła lokalizacja. Piękna zieleń otaczająca pałac to fragmenty parku krajobrazowego założonego na przełomie XVIII i XIX w. Obiekt ma ciekawą historię, związaną m.in. z synem Stanisława Augusta Poniatowskiego - Stanisławem Grabowskim, który był właścicielem dworu i założycielem parku. 

Obecnie na jego terenie powstaje ośrodek jazdy konnej, który wkrótce zostanie otwarty. Otoczenie Pałacu Alexandrinum to idealne miejsca na naukę jazdy konnej, jak również wycieczki rowerowe czy spacery. W okolicy znajduje się również wiele ciekawych miejsc historycznych, takich jak późnorenesansowy pałac w Chrzęsnem, stary cmentarz i kapliczki przydrożne w Dąbrówce czy rodzinną posiadłość Zofii Nałkowskiej - "Domu nad Łąkami" w Wołominie.

Jeśli zaś uczestnicy konferencji będą woleli relaks i odprężenie podczas masażu albo zabiegu pielęgnacyjnego, czeka na nich Klinika La Perla SPA. Możliwe jest również skorzystanie ze specjalnej oferty VIP rooms umożliwiającej odpoczynek relaks w gronie najbliższych. Goście skorzystać mogą również z basenu, jacuzzi i sauny.